Netizens Cringe به دلیل استفاده CNN از عکس ظاهراً “باتجربه” از بایدن و پسر با آرم “Redskins”

Netizens Cringe به دلیل استفاده CNN از عکس ظاهراً “باتجربه” از بایدن و پسر با آرم “Redskins”

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/09/1080406042_0:320:3071:2048_1200x675_80_0_0_ec2933e3bbd8c61582c495c9ece90570.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/us/202009091080406138- نازنین-مجلسی-به-صورت-استفاده -هایی-به نظر می رسد-عکس-از-مناقصه-و-پسران-با-رد اسکین- آرمیده شده /

تیم NFL واشنگتن ردکینز ، نام و نشان قطبی و تحقیرآمیز خود را در ژوئیه امسال بازنشسته کرد ، پس از انجام یک بررسی دقیق در میان اعتراضات به بی عدالتی اجتماعی و بی رحمی پلیس ناشی از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا.

CNN به نظر می رسد که از تصویری دکترا از نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن به همراه پسر کوچک خود استفاده کرده است ، جایی که آرم تیم واشنگتن ردسکینز از کلاه پسران برداشته شده است.
معاون سابق رئیس جمهور در ابتدا این عکس را در ژوئن به مناسبت گرامیداشت روز پدر به اشتراک گذاشت ، در حالی که آرم همچنان در محل بود.

چه زمانی CNN این عکس را در ویژه برنامه دوشنبه شب “جنگ برای کاخ سفید: سفر طولانی جو بایدن” نشان داد ، آرم Redskins از روی کلاه برداشته شد.

هیچ اظهار نظر رسمی از طرف CNN نشده است. با این حال شهروندان اینترنتی این حرکت را “قابل انعطاف” دانستند.

در ژوئیه سال 2020 ، تیم فوتبال واشنگتن پس از یک بررسی کامل اعلام کرد که نام مستعار “سرخ پوستان” را لغو می کند ، که مدتها به عنوان توهین آمیز برای بومیان آمریکا مورد انتقاد قرار گرفت و “لجن نژادی” شناخته شد.

این حرکت با استقبال ری هالبریتر ، نماینده وانیدا ملت بومی آمریکا و رئیس مبارزات Change the Mascot روبرو شد.

“NFL و دن اسنایدر سرانجام تماس درستی برقرار کردند و Change Mascot از آنها بخاطر آن تقدیر کرد ، این تصمیم خوبی برای کشور است – نه فقط مردم بومی – از آنجا که یک فصل دردناک انکار و بی احترامی نسبت به بومیان آمریکا و سایر کشورها را می بندد افراد رنگین پوست ، “گفت هالبریتر.

©
عکس AP / مایکل آینسورث

واشنگتن ردکینز در تیم خط حمله Jon Bostic (53) در نیمه دوم یک بازی فوتبال NFL مقابل Dallas Cowboys در آرلینگتون ، تگزاس

حق رای دادن ، که تیم فوتبال واشنگتن در طول مسابقات NFL 2020 نامیده می شود ، در حال افزایش فشار برای تغییر نام خود در میان افزایش آگاهی نژادی ناشی از مرگ جورج فلوید آمریکایی آفریقایی تبار و اعتراضات علیه خشونت پلیس بود.