Netizens گیج به عنوان PewDiePie Outdoes K-Pop Star Taehyung برای تبدیل شدن به “خوش تیپ ترین چهره 2020”

Netizens گیج به عنوان PewDiePie Outdoes K-Pop Star Taehyung برای تبدیل شدن به “خوش تیپ ترین چهره 2020”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

او ممکن است میلیون ها نفر از افراد آنلاین وفادار برخوردار باشد ، اما حتی طرفدارانش تعجب می کنند که چهره PewDiePie برنده جایزه شده است.

108 میلیون پیرو مشهورترین شخصیت یوتیوب ، PewDiePie ، گواه حمایت آنلاین اوست – اما بسیاری از آنها پس از برنده شدن جایزه “خوش تیپ ترین چهره سال 2020” با کمی تردید واکنش نشان داده اند.

YouTuber بلافاصله پس از کسب عنوان در نمودار سالانه تازه منتشر شده توسط TC Candler ، روند خود را در رسانه های اجتماعی آغاز کرد. او چندین بازیگر ، نوازنده و مشاهیر دیگر را با ساختارهای خیره کننده استخوان صورت در پی خود رها کرد. درست پشت PewDiePie ، خواننده کره جنوبی Taehyung بود ، که با نام هنری V شناخته می شود – واقعیتی که بسیاری در مورد آن توییت کرده اند.

کاربر مونیک اظهار داشت: “Omg Pewdiepie شماره 1 خوش تیپ ترین چهره سال 2020 و Taehyung شماره 2 را کسب کردند ، اگر این قدرت آیک اینترنت نیست.”

“PEWDIEPIE جذاب ترین چهره سال 2020 و TAE در شماره 2 ؟؟؟ چگونه f ** فلیکس کیم تهیونگ را کتک زد “

تعداد کمی از این امتیازات ابراز تاسف کردند ، و ادعا کردند که نماد موسیقی کره جنوبی “هنوز هم با شکوه ترین مرد است و pewdiepie هنوز پوسته است”

… در حالی که دیگران برای ارسال ستایش و تمجید از Pewds به طور دسته جمعی عجله کردند:

در اوایل سال جاری ، Vlogger-gamer PewDiePie یک قرارداد پخش مستقیم زنده را با YouTube امضا کرد ، زیرا قبلاً اعلام کرده بود که به طور انحصاری روی سیستم عامل DLive پخش خواهد شد. PewDiePie ، که نام اصلی وی Felix Kjellberg است ، پس از حضور در رقیب سایت پخش زنده زنده مبتنی بر بلاکچین ، از بازگشت به YouTube هیجان زده شد.