Netizens در حالی که توریست هاوایی ادعا می کند ادعا می کند که او توسط “مادر عصبانی” به دلیل بیکینی به ساحل رفته است

Netizens در حالی که توریست هاوایی ادعا می کند ادعا می کند که او توسط “مادر عصبانی” به دلیل بیکینی به ساحل رفته است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/05/03/1082793512_0:-1:1200:675_1200x675_80_0_0_c83096413d3d1a6e0d028f706436d739.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202105041082793542- ادارات-بخار-به-عنوان-هاوایی-توريست-ادعا می کند-توسط-مادر-خشمگین-برای-ترک-به-دلیل-بیکینی / گفته شد /

طبق ویدئویی از ماه آوریل که توسط کاربر ساوانا سیمز در TikTok منتشر شد ، او در ساحلی در جزیره بزرگ هاوایی در حال استراحت بود که زنی به او نزدیک شد که ادعا کرد به دلیل لباس شنای بیکینی به او گفت ساحل را ترک کند.

پس از انتشار ویروسی ویدیوی TikTok در مورد آن و تا بیش از 1 میلیون بازدید از روز دوشنبه ، یک کاربر شبکه های اجتماعی از این حادثه ادعا کرد و ادعا کرد که یک توریست در هاوایی به دلیل پوشیدن بیکینی ساحل را ترک کند.

“ساوانا سیمز” ، زنی که ادعا می کند تحت فشار مادر عصبانی قرار گرفته است تا ترک کند: “گردشگران Ik می توانند زیاد باشند وقتی شما در # هاوایی زندگی می کنید ، اما به خاطر داشته باشید که دنیا مال شما نیست ، بلکه باید مشترک باشد”. ساحل ، در عنوان ویدیو نوشت.

در این ویدئو ، او دیده می شود که یک لباس شنای سبز دو تکه به تناسب آنچه “بدترین تجربه” در جزیره بزرگ هاوایی توصیف می کند ، پوشیده است.

سیمز در ویدئوی خود ادعا می کند: “مادر شروع می کند به گفتن” نه من نمی توانم چنین چیزی داشته باشم. این برای من مشکلی ندارد “، ادامه داد و گفت که این زن ، که با فرزندان و دوست پسر خود همراه بود ، به او گفت که بیکینی اش نامناسب و “در راه” فرزندانش بود. “من به بالا نگاه می کنم و او به من نگاه می کند. بنابراین من پرسیدم که آیا مسئله ای وجود دارد یا خیر و او گفت که نمی خواهد قسمت های لب به لب و خانم من را ببیند.”

به گفته سیمز ، او مجبور به ترک شد و زنی که گفته می شود خودش “بیکینی شلوارک دار” به تن داشت ، سپس گفت “Mahalo” [“Thank you”].

در این داستان برخی از شهروندان خشمگین در مورد رفتار این زن مشاهده کردند و کاربران برای دفاع از سیمز به بخش های توییتر سرازیر شدند.