Netizens به عنوان کامیونی که کنار کاخ سفید دیده می شود ، “ملانیا از قبل از خانه خارج می شود” شوخی می کند

Netizens به عنوان کامیونی که کنار کاخ سفید دیده می شود ، “ملانیا از قبل از خانه خارج می شود” شوخی می کند

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/05/1081015158_0:0:22509:1411_1200x675_80_0_0_79ee0e93f4538afa4b233b3ea8e20f61.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011051081015239-netizens– شوخی-ملانیا-درحال حرکت-در-درحال حاضر-به عنوان-باند-قطعه-بعد-به-خانه-سفید /

هنوز برنده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام نشده است ، با این حال آرا همچنان در شماری از ایالت های مهم شمارش می شود. با این حال ، جو بایدن ، رقیب دموکرات ، روز چهارشنبه جرات کرد و گفت که “روشن است که ما به اندازه کافی ایالات را برنده می شویم” که برای ورود به دفتر بیضی شکل لازم است.

یک کلیپ ویدیویی که به نظر می رسد شبیه کامیونی در حال حرکت است که درست در کنار کاخ سفید پارک شده بود ، چهارشنبه در رسانه های اجتماعی سر و صدا ایجاد کرد ، زیرا کاربران به شوخی گفتند که این ملانیا ترامپ است که اکنون با خوشحالی محل اقامت را ترک می کند ، با شمارش آرا احتمال دارد که دموکراتیک باشد نامزد جو بایدن که دفتر بیضی شکل را تحویل می گیرد.

شمارش آرا هنوز در ایالت های اصلی جورجیا ، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی ادامه دارد ، با این حال تیم جو بایدن معتقد است که آنها آرای انتخاباتی کافی را دارند تا در روزهای آینده پیروزی را اعلام کنند. مبارزات انتخاباتی ترامپ آمادگی آن را ندارد که به راحتی تسلیم شود ، و باعث ایجاد پرونده های قضایی علیه آنچه “کلاهبرداری بزرگ” می دانند با آرا نامه های پستی است که پس از روز انتخابات همچنان به ایالات جنگ می رسند.

اما به گفته کاربران توییتر ، که هرگز نسبت به سرنوشت بانوی اول ، که در سال 2005 با رئیس جمهور آینده ازدواج کرد ، بی تفاوت نبوده اند ، ملانیا ترامپ از ترک واقعاً فضا خوشحال بود – به ویژه با توجه به شایعات اخیر درباره تزئینات کریسمس در کاخ سفید ، توسط دستیار سابق او به POTUS نسبت داده شده است.

“او کاملا به بایدن رأی داد. او 4 سال دیگر از این ماجرا نمی خواست. “

این ادعای طولانی مدت ، اگرچه بی اساس بود ، این بود که در روابط بین زن و شوهر اول فشارهایی ایجاد شده است ، زیرا ملانیا بارها و بارها از حضور همسرش در حضور در اجتماع امتناع ورزیده است. گزارش های مربوط به رابطه دونالد ترامپ با بازیگر پورنو استورمی دانیلز اندکی پس از تولد ملانیا پسرش بارون نیز گمانه زنی ها را در این زمینه اضافه کرده است. با این حال ، بانوی اول این شایعات را رد کرده و اصرار دارد که رابطه زن و شوهر “خوب” است.

سه شنبه شب او در كنفرانس مطبوعاتی در كنار شوهرش ظاهر شد ، زیرا او اعلام كرده بود كه تیمش “همه چیز را برنده می شود” با اینكه ترامپ مقدماتی را پیش انداخت.