Netflix and Kill: قرنطینه های دون جونیور در اسلحه های تمیز کننده کابین پر از غنیمت پس از ابتلا به پوک

Netflix and Kill: قرنطینه های دون جونیور در اسلحه های تمیز کننده کابین پر از غنیمت پس از ابتلا به پوک

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اوایل روز شنبه ، توییتی توسط رئیس جمهور در تشکر از هواداران برای ارسال آرزوهای خوب برای پسرش ، باعث ایجاد باتلاقی از نظرات سمی توییتر با هدف خانواده ترامپ شد.

دونالد ترامپ جونیور تایید کرده است که به ویروس کرونا مبتلا شده و فاش کرده است که در اتاق خود در ایالت نیویورک قرنطینه می شود.

در صحبت با پیروان در اینستاگرام ، 42 ساله با کنایه گفت: “ظاهراً من” رونا را گرفتم “، و گفت” شما بر اساس چیزی که من احساس کرده ام یا دیده ام نمی دانید. حدس می زنم کاملاً بدون علامت بوده ام. ” وی افزود که چندین آزمایش دیگر برای اطمینان از واقعی بودن این بیماری انجام می دهد.

“من به دلیل احتیاط فراوان قرنطینه می کنم ، پروتکل های منظم را دنبال می کنم ، شما می دانید که آن را جدی بگیرید. هیچ دلیلی برای انجام کاری غیر از این وجود ندارد. ”

با تشکر از حمایت طرفداران ، ترامپ جونیور درخواست کرد “هرگونه توصیه خوب Netflix ، هر چیزی که مربوط به فیلم ها یا هر کتاب الکترونیکی خوب باشد ، زیرا من نمی توانم بیرون بروم و یک کتاب بخرم ، نظرات خود را به من بدهید زیرا ممکن است چند روز وقت انفرادی و فقط تعداد زیادی اسلحه وجود دارد که می توانم تمیز کنم قبل از اینکه خسته کننده شود. “

در همین حال ، او قول داد که از اسلحه خود سالم بگذرد و “کمی 2a انجام دهد [Second Amendment] چیزها “بدون جزئیات بیشتر.

ویدئو اینستاگرام ترامپ جونیور صبح شنبه با توئیتی از پدرش منتشر شد که در آن وی گفت که “پسر دونالد بسیار خوب کار می کند” و از مردم برای حمایت آنها تشکر کرد. همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، توییت رئیس جمهور به سرعت به یک جنگ شعله ور بین کسانی که ابراز حمایت از او و ادعاهای اخیر تقلب در انتخابات و منتقدان او و خانواده اش کردند ، تبدیل شد.

رئیس جمهور ترامپ در اوایل ماه اکتبر آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد و پس از آنکه تیمی از پزشکان داروی آنتی بادی تجربی به وی دادند ، قبل از بازگشت سریع به کاخ سفید به مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید منتقل شد.

طی هشت ماه گذشته ، بدخواهان ترامپ وی را متهم کردند که در مبارزه با شیوع ویروس کرونا کار نکرده است ، زیرا بیماری از ماه مارس به هر ایالت ایالات متحده گسترش یافته و بیش از 12 میلیون آمریکایی را آلوده کرده و منجر به مرگ بیش از 250،000 نفر شده است. رئیس جمهور با استناد به اظهارات بایدن در ماه مارس در مورد “بیگانه ستیزی” علیه چین ، انتقادهایی را که استدلال ترامپ به معنای مخالفت با محدودیت های سفر علیه آسیایی است ملت