Netflix به دلیل استفاده از پرنسس دیانا داکو در واکنش به هیاهوی نمایش تاج به ‘Trolling’ متهم شد

Netflix به دلیل استفاده از پرنسس دیانا داکو در واکنش به هیاهوی نمایش تاج به ‘Trolling’ متهم شد

در سال 2016 ، نتفلیکس سریال درام محبوب خود را به نام The Crown پخش کرد که قرار بود چشم اندازی معکوس در مورد سلطنت ملکه سلطنتی انگلیس الیزابت دوم ارائه دهد. پس از معرفی شخصیت جدیدی به نمایش – پرنسس دایانا – آخرین فصل برنامه پر سر و صدا بحث انگیزترین است.

خانواده سلطنتی بریتانیا در این هفته پس از انتشار حساب کلیوی Netflix در توئیتر ، کلیپی حاوی خاطرات صوتی شاهزاده خانم دایانا از ازدواج پر دردسر وی و نقشی که کامیلا پارکر بولز در آن بازی کرد ، در شبکه های اجتماعی کبابی سخت دیده است.

این ویدئو ، که توسط NetflixFilm ارسال شده است ، فیلمهای ویرایش شده ای از “دیانا: به قول خودش” را ارائه داده است ، مستندی که بر اساس نوارهایی ساخته شده بود که منشی پرنسس ولز برای آندرو مورتون ، زندگینامه نویس تهیه کرده است. این فیلم با وجود مخالفت شدید اقوام و دوستان پرنسس برای اولین بار در سال 2017 توسط کانال 4 پخش شد.

در کلیپ کوتاه به اشتراک گذاشته شده توسط نتفلیکس ، پرنسس دیانا شنیده می شود که درمورد چگونگی رابطه شوهرش با همسر آینده اش کامیلا دلشکسته است.

طبق این پلت فرم ، این مستند پاسخ “بسیاری از آنچه شما می پرسید” بود ، به طور بالقوه اشاره به انتقاد از آخرین فصل خود از “تاج” ، یک سریال درام است که متهم شده است که خیلی سختگیرانه نسبت به سلطنت از نظر خانوادگی و نه واقعی در ارزیابی آنچه بین شاهزاده و پرنسس ولز اتفاق افتاده است.

مفسران آنلاین آماده بودند اشاره کنند که پیوند نتفلیکس به این مستند ثابت کرد که چشم انداز آن از وضعیت بی اساس نیست. این پست سرانجام موجی از نظرات را به انتقاد گرفت که رفتار “واقعاً شیطانی” خانواده سلطنتی با شاهزاده خانم فقید و بی توجهی به احساسات وی را مورد انتقاد قرار داد ، در حالی که شاهزاده چارلز و همسر فعلی وی کامیلا را هدف قرار داد.

با این حال ، از نظر برخی از افراد داخلی سلطنتی ، این Netflix بود که مقصر بودن در زیر دست بودن بود.

“ساختن درامی که حتی نویسنده ادعا نمی کند کاملاً واقعی است ، یک چیز است ، اما اینکه نتفلیکس از کانال های اجتماعی شرکتی خود برای ایجاد و ارسال مطالبی استفاده کند که در یک حالت یک طرفه باشد ، به نظر می رسد مانند ترول شرکت هاست – بسیار شوم است” ، یکی منبع به دیلی میل گفت ، در مورد اوضاع اظهار نظر کرد.

طبق گفته مایکل Forsyth ، لرد Forsyth از Drumlean ، سیستم عامل “حرکت از یک خط” با حرکات مانند آن است. لرد فورسایت ، که در حال حاضر رئیس کمیته امور اقتصادی انگلیس است ، متعهد شد که موضوع را مستقیماً به نخست وزیر بوریس جانسون و مجلس اعیان ارائه دهد.

تاج ، سریالی زیر آتش

لرد Forsyth در مورد انتقادات خود از “The Crown” بسیار واضح صحبت کرده است ، در حالی که Netflix را به تبلیغ عمدی “برنامه های منفی درباره خانواده سلطنتی” متهم کرده است.

“کاری که آنها انجام می دهند کاملاً تکان دهنده است. سازگار است و خلاف واقع است. و هر روز که بدون هیچ اقدامی در این زمینه می گذرد ، افراد بیشتری این برنامه را می بینند و متأسفانه مردم معتقدند که این موارد واقعیت دارد. “

“آنها [Netflix] نمی تواند ادامه دهد ، “این درام است ، این تقصیر ما نیست”. آنها به وضوح از برنامه ای شورانگیز و سازگار برای ارتقا interests منافع تجاری خود استفاده می كنند. “

این هفته ، لرد Forsyth به ناظم پخش تلویزیونی Ofcom انگلیس در مورد “برداشت آسیب رسان ، دروغین ، گمراه کننده و مسموم Netflix از افرادی که در زندگی عمومی ما قادر به مقابله نیستند” شکایت کرد و از ناظر خواست که مقررات مربوط به غول آمریکایی را به همان روش اعمال کند آنها با هر پخش کننده ای که در انگلیس جریان دارد انجام می دهند.

این سریال رسوا از زمان پخش اولین بار در سال 2016 با جنجال هایی روبرو شده است. با این حال ، فصل چهار این درام محبوب پس از پوشش خبری از آشنایی ، نامزدی و ازدواج پرنس چارلز و دیانا ، فرانسیس اسپنسر ، شاهزاده خانم آینده ولز ، شاهد یک موج دوباره بررسی شده است. .

بسیاری معتقد بودند که داستان ارائه شده توسط نویسندگان نمایش ، که شرکت کنندگان آن را در یک نور کم نور نشان می دهد ، به سادگی در خیالات فرو رفته است. با این حال بسیاری از بینندگان این تفسیر از داستان را خریداری کردند ، در حالی که حمله آنلاین علیه شاهزاده چارلز و همسر فعلی او ، دوشس کورنوال را آغاز کردند.

کلارنس هاوس اکنون مجبور شد بخش تفسیر خود را در حساب توییتر خود محدود کنید.

به گزارش دیلی میل ، اولیور داودن ، وزیر فرهنگ انگلستان اخیراً نامه ای به نتفلیکس ارسال کرده و از این پلتفرم خواسته است برای جلوگیری از هرگونه سوinter تعبیر ، ارائه سری به صورت واضح “داستان داستانی” را آغاز کند.