Namaste سلام جدید: تماشای مرکل ، ماکرون به سبک هندی با یکدیگر سلام و احوالپرسی کنید

Namaste سلام جدید: تماشای مرکل ، ماکرون به سبک هندی با یکدیگر سلام و احوالپرسی کنید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که مردم در سراسر جهان پس از ماهها محکومیت به زندگی عادی خود باز می گردند ، موارد کورو ویروسی و مرگ و میر همچنان ادامه دارد ، ساختن ماسک های پوشیده و جلوگیری از دست و پا زدن و آغوش گرفتن بخشی از یک روش جدید دورافتادگی اجتماعی به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون با تعظیم با دست های تاشو ، از آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در Fort Fort Brégançon استقبال کرد ، که این یک سبک سلام هند به نام Namaste است. مرکل این ژست را تلافی کرد و ماکرون و همسرش بریژیت را نیز با یک ناموست خوش آمد گفت.

شهروندان معتقدند كه Namaste پس از همه امن ترين و بهداشتي ترين روش براي خوشآمدگيري به يكديگر در عصر تاييد است.

این دو رهبر در محل اقامت تابستانی رئیس جمهور فرانسه ، فورت دوبرگانون ، واقع در جنوب فرانسه دیدار کردند. رهبران اتحادیه اروپا درباره بیماری همه گیر ویروس ، ناآرامی های پس از انتخابات در بلاروس و افزایش تنش ها با ترکیه در طول دوره بحث و گفتگو گفتگو کردند.

از زمان شیوع بیماری همه گیر ، بسیاری از رهبران جهان به شیوه سلام و تبریک هندی متوسل شده اند زیرا مردم از لرزش دست به دلیل ویروس جلوگیری می کنند. شاه محمود قریشی ، وزیر امور خارجه پاکستان در سفر خود به چین نیز با استقبال از یک Namaste دیده شد.

دیگر رهبران جهان که روش استقبال از هند را پذیرفته اند ، رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ ، شاهزاده چارلز انگلستان ، و نخست وزیر اسرائیل ، بنیامین نتانیاهو هستند. نتانیاهو حتی از اسرائیلی ها خواست كه روش تبریک هند را برای كاهش شیوع ویروس اتخاذ كنند.

نخست وزیر اسرائیل گفت: “فقط مثل اینکه من از تکان دادن دست خودداری کنید. می توانید سعی کنید سیستم هند Namaste را پیاده کنید یا کلمه دیگری مانند shalom بگویید ، اما راهی پیدا کنید ، به هر روشی که دست ندهید”.

نخست وزیر هند ، نارندرا مودی ، حتی در طی سخنرانی خود در هفته جهانی هندوستان 2020 ، Namaste را به جهانی خواند. پزشکان گفتند که ویروس از طریق تماس با قطرات شیوع می یابد ، که با تماس با یک فرد آلوده می تواند گسترش یابد.

براساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، در کل جهان ، تعداد موارد کروناویروس به 22،678،483 نفر رسیده است که 792.708 فوت آنها بوده است. ایالات متحده ، برزیل و هند همچنان بدترین آمار جهان هستند.