‘My Grindelwald’: اینترنت جای جانی دپ است ، برادران وارنر را برای اخراج بازیگر محکوم می کند

‘My Grindelwald’: اینترنت جای جانی دپ است ، برادران وارنر را برای اخراج بازیگر محکوم می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/07/1081074169_0:0:3019:1699_1200x675_80_0_0_2a211e1ed58ec068a3d5c02a2dd178ef.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011071081074198-my-grindelwald-internet- می ایستد- برای- جانی- دپ- اعلام- هشدار-برادران-برای-بازیگر- فاکتور /

اوایل روز جمعه ، جانی دپ در اینستاگرام خود فاش کرد که از طرف برادران وارنر از او خواسته شده است که از نقش خود به عنوان شخصیت گریندل والد در حق رای دادن فیلم “جانوران خارق العاده” کناره گیری کند و اضافه کرد که او از دادگاه انگلیس برای رد توهین خود تجدید نظر می کند عمل.

به دنبال اخباری مبنی بر اینکه جانی دپ مجبور به خارج شدن از حق رای دادن Fantastic Beasts شده است ، و دیگر جلیس شرور ، گلرت گریندل والد را به تصویر نمی کشد ، رسانه های اجتماعی از خشم منفجر می شوند و برای ابراز حمایت از بازیگر به صورت آنلاین سرازیر می شوند.

با اصرار بر اینکه اخراج دپ اقدامی ناعادلانه از سوی برادران وارنر است ، شهروندان اینترنتی چندین هشتگ پرطرفدار مانند #JusticeForJohnnyDepp ، #JonnyDeppIsMyGrindelwald و # JohnnyDeppIsInnocent راه اندازی کردند.

پس از آنكه دادگاه انگلستان دادخواست تهمت او را رد كرد و از پاك كردن برچسب “همسر زن” كه سان در مورد ادعای سو abuse استفاده خانگی دپ نسبت به همسر سابق ، امبر هرد ، به وی اعمال كرد ، از دپ خواسته شد كه به عنوان گریندل والد كنار برود.

بسیاری از افراد آنلاین عصبانیت خود را ابراز داشتند.

برخی اصرار داشتند که هالیوود باید هرد را از فیلم “Aquaman” اخراج می كرد و از تهیه كنندگان فیلم به دلیل تعصب در مورد سو abuse استفاده های خانگی انتقاد می كرد.

بسیاری از کاربران با استفاده از توئیتر Heard را متهم کردند که از فمینیسم سو advantageاستفاده کرده و گفتن داستانهای خود در مورد سو abuse استفاده در خانه را برای مردان دشوارتر کرده است.

بسیاری از طرفداران Fantastic Beasts آنقدر عصبانی شدند که بلافاصله اظهار داشتند سومین دنباله فیلم آینده را تحریم خواهند کرد زیرا دپ دیگر جادوگر بدنام را به تصویر نمی کشد.

هرد ادعا کرد که در سال 2013 و در سال 2016 جانی دپ مورد سو abuse استفاده خانگی قرار گرفته است ، دپ بارها با انتقاد از این اتهامات در دادگاه شهادت داد که این همسر سابق وی است که علیه او اعمال خشونت می کند.