MTV VMAs: بلا حدید به مرور و بازدید آنلاین می پردازد

MTV VMAs: بلا حدید به مرور و بازدید آنلاین می پردازد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این سوپرمدل از خود انزوا در مزرعه خانواده اش در پنسیلوانیا با پوشیدن یک لباس مجلسی کاملاً برش خورده و سوتین شفاف ظهور کرد.

از زمانی که نماد مد در مسابقات جوایز موسیقی MTV ظاهر شد ، لباس جدید بلا حدید – یا فقدان آن – بحث شهرها بود.

این 23 ساله کالای بسیار باورنکردنی طراح آلبانیایی ننسی دوژاکا را اهدا کرد ، که او با یک جفت کلاسیک شلوار مشکی جفت شد. دارای یک بند هولتر لاغر و فنجان های شفاف است.

او در حالی از آپارتمان NYC خود در همان گروه جدا شد که لرزه های شدید دهه 90 را به نمایش گذاشت. با این حال ، حداقل منتقدان آنلاین راضی نبودند.

یکی از کاربران ناراضی اینستاگرام نوشت: “ستاره ها همه پول در جهان را دارند ، اما آنها مثل اینکه فقیر باشند لباس می پوشند.”

دیگری گفت: “لباس هایش به نظر می رسد که خودش آن را درست کرده است.”

هنوز شخص دیگری گفت: “او خواهان توجه است.”

بلا در حال حاضر در نیویورک است که خواهرش ، جیجی حدید ، قرار است اولین فرزند خود را با دوست پسرش زین مالک به دنیا بیاورد.

در حالی که تازه ترین ورود خانواده آنها فقط چند روز با ما فاصله دارد ، بلا در مراسم امسال MTV VMA شرکت کرد و در آنجا جایزه افتتاحیه تریکون را به لیدی گاگا برای فعالیت در موسیقی ، بازیگری ، فعال سازی و مد اهدا کرد.

“شما نمی توانید فقط او را یک تهدید سه گانه بنامید ، زیرا به نظر می رسد استعداد و نفوذ او بی پایان است: او موسیقی پاپ را به هنر عالی تبدیل می کند ، او تعریف جدیدی از مد می کند. او نه تنها یک موسیقیدان و آهنگساز باورنکردنی بلکه یک بازیگر خانه قدرت است. “بلا در مورد صحنه های گاگا گفت. “او یک قهرمان جسورانه برای برابری ، حقوق بشر و بهداشت روان است. او کسی است که به همه ما الهام می دهد. “

خودی در VMAs به Daily Mail ریخت كه بلا با دوست پسر سابق خود ، آخر هفته ، در تمرینات این مراسم از مسیر عبور كرد.

این خودی گفت: “آنها آن را خنک بازی کردند و با یکدیگر ، در همان مکان ، در همان زمان ، مسیرهای متقاطع را گذراندند” و افزود که به نظر می رسد این دو “در شرایط خوبی” هستند.

بلا و آخر هفته عاشقانه های طولانی و دوباره ای داشتند که از سال 2015 آغاز شد و اخیراً آنرا در آگوست 2019 ترک کردند.