MSM نمی خواهید در مورد مهاجران صحبت کنید

MSM نمی خواهید در مورد مهاجران صحبت کنید

نماینده سابق اسکاتلند ، دیوید کوبورن ، این هفته به جان گانت می پیوندد و نظرات خود را در مورد بحران مهاجرت ، بی بی سی ، SNP ، بیماری همه گیر و موارد دیگر در این اپیزود ممنوع اعلام می کند.

دیوید شروع به تیراندازی از روی لب از سمت راست می کند و می گوید وضعیت مهاجرین داور به سیستم مزایای نرم ما رسیده است ، “آنها می خواهند به انگلستان بیایند ، زیرا بلافاصله برای مزایا به بالای صف می روند. مهاجران اقتصادی. ” او معتقد است ، “Nigel Farage کار خوبی انجام داده است که این مشکل را برجسته کرده است زیرا MSM نمی خواست در مورد آن صحبت کند ، اما اکنون آنها مجبور هستند.”

با این حال ، او فکر می کند که ، “بی بی سی بیش از حد چپ است و بسیار مشتاق است که اجازه ورود آنها را بدهد زیرا یک صنعت کل در اطراف پناهندگان / مهاجران ساخته شده است.”

در مورد نتایج کنکور او وحشیانه است و می گوید: “من برای بچه ها بسیار متاسفم و آنچه گذشته است رسوایی است و نمونه آن چیزی است که SNP در حال انجام اسکاتلند است. به دلیل تحصیلاتش مشهور بود و اجازه رفتن به سگها داده شد و وزیر آموزش و پرورش باید شرمنده شود و باید استعفا دهد. “

وی با ابراز گرایش به موضوع خود ، “روابط عمومی SNP همیشه بهتر از کاری است که انجام می دهند و نیکولا استورژون فقط به استقلال اهمیت می دهد ، آنها با حضور در انگلیسی وسواس دارند ، این باعث می شود که من شرمنده باشم که اسکاتلندی باشم. او از این فاجعه کاوید برای اهداف سیاسی خود استفاده نکرده است و هرگز در نیست. “

وی به پیشنهاد مایکل گوو مبنی بر اینکه نیکولا استورژون باید کرسی کابینه به او اعطا کند ، او با قاطعیت خراب می شود و می گوید: “مطمئناً در کابینه اینگونه نیست که هدف وی نابودی انگلیس و نگه داشتن ما در اتحادیه اروپا باشد.”

در مورد کنترل همه گیر بوریس ، او خندید و گفت: “خدا را شکر که کوربین یا ترزا می نیست!”

نظر او در مورد ماسک ها این است: “من از عقل سلیم خودم استفاده می کردم که قبل از اینکه به ما گفته شود از ماسک استفاده می کردم زیرا من احمق نیستم ، عقل سلیم آن است. این چیزی نیست که ما بخواهیم ، بلکه باید آن را انجام دهیم.”

او روشن است كه تقصیر پاندمی كوید چیست و اظهار می دارد: “اگر این اتفاقات دوباره رخ دهد ، ما باید در آینده در آینده چین را ببندیم. چین باید مسئولیت پذیر باشد ، این از چین آمده است. “

این یک قسمت ترک خورده پر از صحبت مستقیم و غیر PC است.