MOVE 35 سال پس از آنكه پلیس بمباران كرد و آنها را به قتل رساند ، “عذرخواهی” شهر را رد كرد

MOVE 35 سال پس از آنكه پلیس بمباران كرد و آنها را به قتل رساند ، “عذرخواهی” شهر را رد كرد

جانین آفریقا 35 سال پس از بمباران MOVE صحبت می کند. طرفداران SF نسبت به برخورد با بی خانمان ها اعتراض می کنند. House Dems از لایحه جدید coronavirus رونمایی می کند

در این قسمت از برنامه های Any Anyans لازم ، شان بلکون و ژاکی لوقمان به میزبان های مورد نیاز عضو خانواده MOVE که اخیراً آزاد شده اند می پیوندند جینین آفریقا صحبت در مورد آنچه که بالاخره بعد از گذشت بیش از 40 سال زندان از زندان خارج است ، چرا چشم انداز صلح گرا آنها توسط ساختار قدرت چنین تهدید تلقی می شد و چگونگی وحشتناک شهر توسط خانواده MOVE از 35 سال پیش به وجود آمده است. به نظر می رسد هرگونه عذرخواهی از مقامات شهری بسیار ناخوشایند است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به دانشمند فقیر فقیر فقیر ، روزنامه نگار انقلابی و از بنیانگذاران مجله POOR پیوسته اند تا در مورد تلاش گروهش برای اعتراض به درمان بی خانمان ها در میان همه گیری صحبت کنند ، چه امتناعی دولت از ارائه پناهگاه درباره اولویتهای پیچیده سیستم سیاسی ما می گوید ، و اینکه چرا آزار و اذیت مداوم پلیس بر جامعه غیر مسکونی نشان می دهد که وظیفه اصلی آنها بر حق مالکیت است نه انسانها.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به مدیر شبکه ملی بسیج اقدام عدالت پیوسته اند جوئل سگال در مورد دور جدید محرک coronavirus که توسط نمایندگان مجلس دموکرات پیشنهاد شده است ، صحبت کنیم ، اینکه آیا شک و تردیدهای مترقی در مورد این لایحه می تواند به عنوان جزئیات در ادامه کار بررسی شود ، و اینکه آیا انتظار داریم با گذشت زمان ، رویکرد دولت پراکمی در مورد ویروس مشاهده شود. .

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند کامهو فرانکلینبنیانگذار و رئیس هیئت مدیره سازندگان جنبش جامعه در آتلانتا ، برای گفتگو در مورد طرح دعوی جدید توسط خانواده کارگر EMT که توسط پلیس در جریان یورش بدون هیچ زحمتی به خانه اشتباه شلیک و کشته شده توسط پلیس کشته شد ، استانداردهای مضاعف نژادپرستانه در پلیس در معرض قتل احمدی آربری و چگونگی معضل دروغین مرگ با بیماری یا گرسنگی ، مرزهای سرمایه داری را افشا می کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم