MN AG الیسون کلیه پلیس را در کشتن فلوید متهم کرد در حالی که AG Bar سفارش پلیس را به معترضین حمله می کند

MN AG الیسون کلیه پلیس را در کشتن فلوید متهم کرد در حالی که AG Bar سفارش پلیس را به معترضین حمله می کند

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون به دانیل لازار ، روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا” می پیوندد.

وی گفت: “دادستان کل ویلیام بار پس از گزارش روز سه شنبه واشنگتن پست ، خواستار کناره گیری است که مقامات ارشد انتظامی این کشور شخصاً به پلیس دستور دادند تا معترضان مسالمت آمیز جمع شده در نزدیکی کاخ سفید را که عصر روز دوشنبه جمع شده بودند ، مورد ضرب و شتم قرار دهند تا مسیر پیاده روی رئیس جمهور دونالد ترامپ به خیابان پاک شود. کلیسای اسقاطی جان ، “گزارش رویاهای سه شنبه. این وحی چقدر اهمیت دارد؟

لی مریت و بنیامین کرامپ ، وکلا برای خانواده های سه قربانی وحشیگری پلیس ، جورج فلوید ، احمد آربری و برونا تیلور “اعلام کرده اند که قصد دارند از طرف موکلان خود پرونده ای را به کمیته حقوق بشر ملل متحد ارائه دهند. تحریم ها علیه ایالات متحده به دلیل نقض حقوق بشر آمریکایی های آفریقایی “، نوشت: مینتپرس نیوز روز دوشنبه. این به معنای پیشروی چیست؟

واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد: “تعداد موارد گزارش شده از كورو ویروس در ایالات متحده از 1.8 میلیون نفر ، از جمله بیش از 104000 مرگ ، فراتر رفته است.” وی ادامه داد: مسئولان بر لزوم آزمایش ، دوری جسمی و پوشش چهره تأکید کردند ، بیانگر این نگرانی مبنی بر اینکه کاهش محدودیت در خانه و همچنین اعتراضات گسترده علیه وحشیگری پلیس در سراسر کشور ، می تواند باعث بروز سنبله در موارد جدید شود. ” این آخرین شماره ها چه چیزی را در مورد پیش بینی های گذشته تأیید یا رد می کنند و به ما می گویند که به جلو می رویم؟

انجمن اقتصادی ملی (NEA) بیانیه ای صادر کرده است که ابراز “همبستگی با کسانی که در حال اعتراض به نژادپرستی ضد سیاه و خشونت آشکار علیه جامعه سیاه” هستند ، در آن اظهار می دارد که قتل های اخیر پلیس سیاه پوستان بخشی از سیاسی است. خشونت اقتصادی ، اجتماعی و جسمی که از بدو تأسیس تاکنون در نهادهای آمریکا ایجاد شده است و نژادپرستی ضد سیاه را به بدنام ترین صادرات آمریکا تبدیل می کند.

میهمانان:

دانیل لازاره – روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب: “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا”.

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، فعال ، مدرس و رئیس دانشکده علوم سیاسی در دانشگاه هوارد.

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانان که ترکیبی از آن هستند ، می دهد. در حال مبارزه با چاقی کودکان هستند.

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی.

دکتر دانیا فرانسیس – استادیار اقتصاد در دانشگاه ماساچوست آمرست.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]