Memes پس از خرید مایکروسافت از ناشر بازی Bethesda ، توئیتر گله می کند

Memes پس از خرید مایکروسافت از ناشر بازی Bethesda ، توئیتر گله می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

روز دوشنبه ، اعلام شد که مایکروسافت ZeniMax Media ، یک شرکت بازی سازی را که مالک Bethesda Softworks است ، خریداری کرده است. دومی بازی های مشهوری از جمله DOOM ، Fallout ، Dishonored و Elder Scrolls را منتشر کرده است.

خرید ZeniMax Media توسط مایکروسافت باعث ایجاد موجی در شبکه های اجتماعی شد و کاربران واکنش متفاوتی به این اخبار نشان دادند. اکنون که این معامله بسته شد ، بازی های جدید ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی محبوب Bethesda Softworks اکنون در Xbox Game Pass گنجانده خواهد شد.

“بازی های Bethesda همیشه جایگاه ویژه ای در Xbox و در قلب میلیون ها بازیکن در سراسر جهان داشته است. تیم های ما دارای یک تاریخچه نزدیک و داستانی هستند که از اولین شگفت انگیز DOOM و موتور id Tech ، بازی های نوآورانه در رایانه های شخصی با یکدیگر همکاری می کنند. فیل اسپنسر ، رئیس ایکس باکس ، در بیانیه ای اعلام کرد که این معامله را به Bethesda انجام داده و اولین بازی کنسولی خود را به Xbox اصلی ، پیشگامانه The Elder Scrolls III: Morrowind ارائه می دهد.

بسیاری از این اعلامیه به عنوان مشتی برای یکی از رقبای اصلی ایکس باکس ، کنسول PlayStation سونی ، یاد می کردند ، در حالی که افراد اینترنتی بلافاصله با جوک و الگوهای رفتاری روبرو می شدند.

بسیاری از کاربران این نگرانی را مطرح کردند که ممکن است خرید مایکروسافت به این معنی باشد که بازی های Bethesda می توانند به انحصاری های Xbox تبدیل شوند ، اما جزئیات آن در اطلاعیه اعلام نشده است. به نظر می رسد کاربران رایانه های شخصی کمتر از این اخبار تحت تأثیر قرار گرفته اند.

دیگران پیشنهادهای متفاوتی را درباره چگونگی اوضاع برای بتسدا که اکنون توسط مایکروسافت خریداری شده ارائه داده اند.

برخی دیگر از ناشران بازی های مربوط به مایکروسافت را به خاطر آوردند – Obsidian ، جایی که کارمندان ، به گفته کاربران ، “انتظار چنین چیزی را نداشتند” ، و Lionhead – استودیوی بازی در حال حاضر بسته شده که توسط غول فناوری در سال 2006 خریداری شده است.

اوه مرد … همه آن اخبار مربوط به مایکروسافت برای به دست آوردن زنیماکس / بتسدا من را به فکر آنچه که برای لیون هد فقط چند سال پیش افتاده است انداخته ام … pic.twitter.com/polo04hq17

معامله مایکروسافت و ZeniMax روز دوشنبه اعلام شد و این غول فناوری ZeniMax Media را با پرداخت 7.5 میلیارد دلار پول نقد خریداری خواهد کرد – گفته می شود یکی از بزرگترین معاملات در صنعت بازی های آنلاین است.

تایید شده است که بتسدا به خانواده Xbox می پیوندد و بازی های جدید از طریق Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. این شرکت در پشت بازی های معروف مانند Elder Scrolls ، DOOM ، Dishonored ، Fallout ، Prey ، Quake و بسیاری دیگر قرار دارد.