Megxit و شاهزاده اندرو: پیام کریسمس Queen’s ‘Deepfake’ باعث عصبانیت و لولز می شود

Megxit و شاهزاده اندرو: پیام کریسمس Queen’s ‘Deepfake’ باعث عصبانیت و لولز می شود

در حالی که بی بی سی آماده پخش پیام کریسمس از قبل ضبط شده ملکه الیزابت دوم در 25 دسامبر است ، کانال 4 آماده پخش یک نسخه جایگزین می شود.

یک پخش کننده انگلیسی پس از انتشار ویدئویی آنلاین از ارسال یک پیام کریسمس از ملکه “deepfake” ، خشم طرفداران سلطنتی را برانگیخته است.

این کلیپ شامل “صحبت کردن” ملکه الیزابت دوم تقلبی در حساب توییتر کانال 4 برای تبلیغ پخش روز کریسمس این ایستگاه منتشر شد که “یک پیام جایگزین برای یک سال بسیار جایگزین” را ارائه می دهد.

در یک تمسخر مسخره آمیز از تبریک تعطیلات سنتی پادشاه ، “ملکه” در مورد دشواری های سال 2020 فکر می کند ، از جمله خروج نوه اش شاهزاده هری از خانواده سلطنتی برای پرواز با همسرش مگان مارکل و پسرش آرچی به آمریکای شمالی. .

“در بی بی سی ، من همیشه نتوانسته ام صریح و قلبی صحبت کنم. بنابراین ، من از کانال 4 سپاسگزارم که به من فرصتی داد بدون اینکه کسی کلمات را در دهان من بگذارد ، “ادعای داپلگنگر مجازی ملکه.

“2020 یک سال چالش برانگیز برای همه ما بوده است. یک چیز که بسیاری از ما را پایدار نگه داشته است خانواده های ما هستند. »این پیام در حالی است که دوربین می رود تا عکس دوک و دوشس ساسکس را در کنار یک عکس بزرگ از شاهزاده اندرو فاش کند.

پسر دوم ملکه سلطنتی دیگری بود که پس از رسوایی مشهور در رابطه با دوستی با جفری اپستین مجرم جنسی محکوم شده در نوامبر گذشته مجبور به کناره گیری از وظایف رسمی خود شد و در این سال اخبار را به سرخط اخبار رساند.

در این کلیپ به بحث و جدال پیرامون شاهزاده اندرو پرداخته نمی شود ، اما در عوض در Megxit تمرکز می شود:

“من از رفتن هری و مگان بسیار ناراحت شدم. موارد کمی وجود دارد که بیشتر از آنکه کسی به شما بگوید شرکت کانادایی را ترجیح می دهد آسیب زننده است. “

Deepfakes معمولاً از طریق ترکیبی از فیلم ها یا تصاویر موجود ایجاد می شود که با کمک ابزارهای هوش مصنوعی مانند یک شخص دیگر جایگزین می شوند. آنها غالباً برای اهداف طنز ساخته می شوند اما برای فعالیتهای سایه دار مانند کلاهبرداری یا انتشار اطلاعات غلط به کار گرفته شده اند.

در حالی که بسیاری تصور کرده اند که جعل عمیق حاکم بر انگلیس بسیار خنده دار است – و حتی اهمیت آن را در برجسته سازی اطلاعات غلط بیان کردند – همه سرگرم نمی شوند.

برجسته Brexiteer بریتانیا ، Nigel Farage ، ظاهراً از این کلیپ ، که او در کنار عنوان “چگونه جرات می کنند” ، به سختی آزرده شد. بسیاری همچنین گفتند که جعل عمیق “توهین آمیز” ، “بدآموزی” است و به طور کلی “ایده بسیار بد” است.

به گفته سخنگوی کانال 4 ، این کلیپ بخشی از مجموعه برنامه هایی بود که به زودی پخش می شود و به بررسی فرهنگ عمیق جعلی اختصاص دارد.

سخنگوی گفت: “در حالی که این فیلم لحنی سبک ، محبت آمیز و کمدی است ، اما یک پیام بسیار مهم و به موقع درباره اعتماد و سهولت ایجاد و انتشار اطلاعات نادرست متقاعد کننده دارد.”

انتظار می رود پیام کریسمس از قبل ضبط شده واقعی ملکه از 25 دسامبر ساعت 3 بعد از ظهر (GMT) از شبکه BBC One و ITV پخش شود.