MAGAbytes: صدها هزار نفر از طرفداران ترامپ برنامه “دومین مراسم تحلیف” آنلاین را برنامه ریزی می کنند

MAGAbytes: صدها هزار نفر از طرفداران ترامپ برنامه “دومین مراسم تحلیف” آنلاین را برنامه ریزی می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دونالد ترامپ همچنان نتایج انتخابات 3 نوامبر را رد می کند و جو بایدن و دموکرات ها را به سرقت از پیروزی وی با استفاده از ماشین های تخلیه رای و معیوب رأی دادن در کشورهای در حال انفجار متهم می کند. دانشکده انتخاباتی برنده بایدن را در 14 دسامبر تأیید کرد ، کنگره قرار است جلسه مشترکی را برای نهایی کردن رای گیری در 6 ژانویه برگزار کند.

بیش از 60،000 کاربر فیس بوک قصد دارند در دومین مراسم تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ شرکت کنند و بیش از 260،000 نفر دیگر ابراز علاقه کردند.

این رویداد که توسط ایلیر چامی و اوی کوکالاری ، جفت طرفداران ترامپ که گفته می شود بخشی از کارزار انتخاب مجدد وی در سال 2020 بودند ، ترتیب داده شده است ، به عنوان “یک مجموعه مردمی از افراد خصوصی 325،000 نفر نیرو” حمایت از رئیس جمهور که وابسته به هیچ سازمانی نیست.

مراسم مجازی انتظار می رود که در 20 ژانویه ساعت 12 EST آغاز شود ، در همان زمان که بایدن در مراسمی در واشنگتن دی سی سوگند یاد کند.

فیس بوک ، که طرفداران ترامپ مرتباً او را به تعصب سیاسی متهم می کنند ، در صفحه سازمان دهندگان با بیانیه ای گفت که “جو بایدن رئیس جمهور است” و “او به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده در 20 ژانویه 2021 افتتاح خواهد شد”.

بخش بحث و گفتگوی صفحه پر از اخبار مربوط به تلاش های برجسته تیم ترامپ برای به چالش کشیدن ادعای تقلب در انتخابات است.

در یک پست ، کوکالاری نشان داد که طی چند روز گذشته ، این گروه با حملات رسانه ها “توسط برخی از روزنامه نگاران بسیار متوسط ​​که نمی توانند تعصب خود را پنهان کنند” مواجه شده است. وی افزود که در توییتر و از طریق پست صوتی حملات و تهدیدهای شخصی دریافت کرده است.

“این باعث تعجب من می شود که چرا آنها اینقدر ناامن هستند و توسط این گروه از طرفداران ترامپ تهدید می شوند؟” این فعال س askedال ، با پیوند دادن به آنچه او ادعا می كند پیام صوتی پر از ناسزاگویی است كه یك مخالف ترامپ را “نالایق” و “خطرناك” خوانده و طرفداران خود را “گنگ مانند سنگ” توصیف كرده است كه باید “به جای دیگری زندگی كنند.”

“شما مردم به دنبال بسیاری از مشکلات هستید. من همه گروه های شما و همه افراد شما را تماشا می کنم. اگر مشکلی پیش بیاید ، گارد ملی ، ارتش و همه چیز را روی خود دارید **. این یک واقعیت است ، “مرد ناشناس در پست صوتی می گوید.

بحث در مورد رویداد برنامه ریزی شده به توییتر نیز سرایت کرد ، بسته به گرایش های سیاسی کاربران ابراز حمایت می کنند و یا گردهمایی آنلاین را به سخره می گیرند. برخی از بدخواهان حتی کاربران فیس بوک را ترغیب کردند که این رویداد را به غول رسانه های اجتماعی “گزارش” دهند ، احتمالاً برای مسدود شدن آن.

پرزیدنت ترامپ در مورد برنامه های این گروه توضیحی نداده است و هیچ اعلان رسمی در مورد کاری که قرار است در 20 ژانویه انجام دهد ، نداده است.

در هفته های اخیر ، رسانه ها از طیف وسیعی از گزینه های ترامپ در روز تحلیف گزارش کرده اند ، از جمله سناریوی او برای برگزاری یک بار تجمع بزرگ آخرین بار به عنوان رئیس جمهور در فلوریدا ، از مراسم کاملاً جست و خیز می کند و مورد دیگر که POTUS 74 ساله است مناقصه 2024 را اعلام می کند ، احتمالاً در همان زمان که بایدن به طور رسمی سوگند یاد می کند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ در حال نبرد شکست خورده با بایدن و دموکرات ها بر سر ادعای سو widespread رفتار گسترده در انتخابات 3 نوامبر ، از جمله ادعای پر کردن رای در صندوق های رایانه ای ، ماشین های رای گیری از قبل برنامه ریزی شده و سایر بی نظمی ها در کشورهای میدان جنگ است که توسط دولت پیروز شد معاون رئیس جمهور سابق رئیس جمهور ده ها دادخواست در دادگاه های ایالتی و دیوان عالی کشور درباره این تخلفات تشکیل داده و ادعا کرده است که تیم وی “صدها و صدها” اظهارنامه سوگند یاد شده را برای حمایت از ادعاهای خود دارد ، اما هنوز در دادگاه پیروزی بزرگی کسب نکرده است.