‘Love Jihad’: فیلم ترولز Hound بازیگر بالیوود آکشی کومار در ترویج ازدواج بین ادیان

‘Love Jihad’: فیلم ترولز Hound بازیگر بالیوود آکشی کومار در ترویج ازدواج بین ادیان

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/10/1080474564_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_d5b758876e8915536ca87b34ac57b47d.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010161080786735- عاشق- جهاد- ترول-بازی-ساندویچ-بالیوود-فیلم-تبلیغات-ازدواج-بین-ایمان-کومارس /

Akshay Kumar ، قهرمان اکشن بالیوود ، تنها هندی که در لیست پردرآمدترین بازیگران مرد فوربس در سال 2020 قرار دارد ، همچنان در فیلم کمدی ترسناک “بمب لاکسمی” که در آن نقش یک شبح تراجنسی بازی می کند ، همچنان در تیتر روزنامه ها باقی مانده است. این فیلم اوایل پس از اعتراف بازیگر به استفاده از مواد مخدر در بالیوود با تماس تحریم روبرو شد.

ارتش ترول پس از آنکه مارک پیشرو جواهرات هند را مجبور به عذرخواهی برای تبلیغات تبلیغ عروسی های بین ادیان کرد ، اکنون عصبانیت خود را از بازیگر A-list ، آکشی کومار ، برای فیلم پرمخاطب “بمب لاکسمی” بهم زده است.

شهروندان اینترنتی # ShameonAkshayKumar را رواج می دهند و با انتقاد از فیلم به تبلیغ “جهاد عشق” ، اشاره ای تحقیرآمیز به زوج های بین دین با یک شوهر مسلمان و یک زن هندو می پردازند.

بسیاری از افراد در توییتر خواستار تغییر عنوان فیلم شده اند زیرا در این فیلم از یک اسم الهه هندو به نام Laxmi برای شخصیت مسلمان استفاده شده است. چند نفر خشمگین هستند زیرا این فیلم روابط هندو-مسلمان را تقویت می کند.

لیست دلایل عصبانیت شهروندان در اینجا متوقف نشد. برخی از آنها خواستار تحریم این فیلم شده اند ، زیرا این فیلم توسط شبینا خان ، مسلمان تولید می شود و او را به جدایی طلب كشمیری متهم كرد.

با این حال ، وقتی طرفدارانش در دفاع از او بیرون می آیند ، یک ضد جریان #WeLoveUAkshayKumar در توییتر دنبال می شود. طرفداران آکشای با انتقاد از مردم به خاطر “ضد ملی” بودن آکشی و افزایش عدم تحمل آنها پرداختند.

روز دوشنبه ، هنگامی که مارک برجسته جواهرات هند ، Tanishq ، تبلیغاتی را با حضور یک زوج مسلمان هندو-مسلمان نشان داد ، بحث و مجادله مشابهی درگرفت. در پی این آگهی ، اشرار به یک فروشگاه جواهرات در ایالت گجرات حمله کردند و مدیر فروشگاه را مجبور به عذرخواهی کردند.