‘Legend، Inspiration’: ادای احترام سرباز ارتش آمریکا به گیتاریست آیکونیک ادی ون هالن ویروسی می شود

‘Legend، Inspiration’: ادای احترام سرباز ارتش آمریکا به گیتاریست آیکونیک ادی ون هالن ویروسی می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در 6 اکتبر ، خبر غم انگیز منتشر شد مبنی بر اینکه ادی ون هالن ، گیتاریست افسانه ای هلندی-آمریکایی ، بنیانگذار گروه موسیقی راک وان هالن ، که در دهه 1980 ساخته شده بود ، پس از چند دهه مبارزه با سرطان در سن 65 سالگی درگذشت.

در ادای احترام به از دست دادن غم انگیز موسیقی دان افسانه ای ادی ون هالن ، که اوایل این هفته در سن 65 سالگی پس از سالها مبارزه با سرطان گلو درگذشت ، یک سرباز ارتش ایالات متحده از لوئیزیانا به فیس بوک رفت و با اجرای گیتار قوی ، نتتیزن ها را مبهوت کرد .

گروهبان 26 ساله ستاد ارتش. آستین وست در فیس بوک یک ویدیوی بزرگداشت زنده به اشتراک گذاشت ، که در آن ترکیبی از معروف ترین آثار موسیقی دان فقید ، از جمله قطعه نمادین گیتار نمادین “Eruption” را پخش کرد.

“RIP به یک افسانه و الهام بخش آقای ادوارد ون هالن! این ادای احترام من به شماست و شما در آرامش آرام باشید! ” وست فیلم خود را زیرنویس کرد.

این فیلم بلافاصله در بستر اجتماعی منتشر شد.

وست در بیانیه ای به ارتش تایمز گفت: “من می خواستم احترام خود را نشان دهم اما عمدتا احساساتم را نسبت به آنچه اتفاق افتاده نشان دهم.” “این احساس عالی بود اما نه برای خودم بلکه برای ادی!”

این ویدیوی بزرگداشت گیتار بیش از 1.6 میلیون بار در صفحه فیس بوک وست مشاهده شده است و هزاران نظر برای بزرگداشت این سوپراستار افسانه ای راک فقید و تشویق استعداد 26 ساله به دست آورده است.

وست خاطرنشان کرد که واقعیت ویروسی شدن ویدیوی وی “نشان داد که مردم چقدر به او عشق داشتند و آنچه را که او برای موسیقی انجام داده است”.

“من فکر نمی کنم که این کار می توانست کار بزرگی بهتر انجام شود! از خدمات شما متشکرم. “شخصی در مورد ویدیوی West نظر داد.

وست به ایستگاه تلویزیونی WWNY گفت که او از 13 سالگی نواختن گیتار را شروع کرد و یکی از اولین کارهای ون هالن که یاد گرفت بازی کند “فوران” بود.

“وقتی در واقع” Eruption “را روی گیتار یاد می گیرید و 15 یا 13 ساله هستید و کاملاً وحشتناک به نظر می رسد ، احساس می کنید یک خدای راک هستید. این فقط آن قدرت است. این شخص در حال ساخت آهنگ های کامل با گیتار توسط خودش بود. دیوانه ، “گفت وست.

در سال 2015 ، وست در حالی که در خدمت سربازی بود ، با “نمایش سرباز ارتش ایالات متحده” گشت و گذاری کرد. براساس WWNY انتظار می رود که او در آینده نزدیک به یک گروه موسیقی ارتش ، “همانطور که بودی” برای یک تور سه ساله بپیوندد.

وست ، اظهار داشت که “موسیقی زبان جهانی است” ، گفت که پیام او به ون هالن این است که “به بسیاری مانند من الهام بخشیده است و می پرسد آیا دوست دارد برخی آهنگ ها را با هم بریزد!”