‘Leave Her Alone’: AOC، Netizens برای نشان دادن OnlyFans Side-Gig ، پست NY را پاره می کنند

‘Leave Her Alone’: AOC، Netizens برای نشان دادن OnlyFans Side-Gig ، پست NY را پاره می کنند

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

OnlyFans طی سال گذشته با ایجاد جامعه ای متشکل از 85 میلیون کاربر و بیش از یک میلیون سازنده محتوا ، رونق گسترده ای در بازدید داشته است. به گزارش بلومبرگ ، پلت فرم بزرگسالان مبتنی بر اشتراک در میان همه گیر جهانی COVID-19 حدود 2 میلیارد دلار فروش داشته است.

نماینده Alexandria Ocasio-Cortez (D-NY) روز یکشنبه در دفاع از لورن کوئی ، یک پزشک 23 ساله در شهر نیویورک که تصمیم به تبدیل شدن به یک خالق محتوای بزرگسالان در OnlyFans گرفت ، علناً نیویورک پست را مورد اهانت قرار داد.

در حالی که کوئی ماهانه 11.99 دلار برای محتوای بزرگسالان خود هزینه می کند ، روزنامه The Post در مقاله جنجالی خود تحت عنوان “پزشک نیویورک با اجرای کنفرانس پر جنب و جوش OnlyFans” چیزی را برای تصورات باقی نگذاشت.

نام ، نام خانوادگی ، نام خانوادگی و نام خانوادگی پزشک 23 ساله و همچنین قد ، وزن و محل کار وی را در اختیار خوانندگان قرار داد.

Ocasio-Cortez در توئیتی نوشت: “او را تنها بگذارید”

AOC در دفاع از هموطن خود در نیویورک به سختی تنها بود ، زیرا بیش از 370،000 شهروند اینترنتی توئیت این قانونگذار را پسندیدند. 7،400 کاربر دیگر نیز نظرات خود را درباره این مقاله جنجالی نقل قول کردند.

“نکته آخر: من حقوق زیادی دریافت نمی کنم. کوئی به The Post قبل از انتشار گفت: “من واقعاً فکر نمی کنم این ربطی به پیراپزشکی داشته باشد.”

به نظر می رسد که نیویورک پست برای دسترسی به مطالب کوئی هزینه 11.99 دلار را پرداخت نکرده است. در عوض ، خروجی با استفاده از اطلاعات دست دوم “مشترک در سایت Kwei” مراجعه می کند.

بیش از 2000 نفر از طریق GoFundMe از 23 ساله حمایت کرده اند. طبق به روزرسانی که در این جمع آوری کمک مالی ارسال شده بود ، کوئی در رابطه با ماجرا درخواست ناشناس ماندن کرد ، اما “روزنامه و روزنامه نگار (مرد) تصمیم گرفتند که به درخواست او احترام نگذارند.”

در حالی که کوئی بیش از 44000 دلار کمک مالی متعهد دریافت کرده است ، در نهایت اکنون کار اصلی او در معرض خطر است. طبق این کمپین جمع آوری کمک مالی ، خاتمه دادن به این معنی است که این دختر 23 ساله “توانایی خود برای کمک به زندگی در خانواده” از جمله پدر “بیمار فوق العاده بیمار” خود را از دست خواهد داد.

نیویورک پست با انتشار یک به روزرسانی ، ادعا کرد که کوئی جمعه خود را از تمام مطالب OnlyFans پاک کرده است.

“من می دانم که SeniorCare این کار را” نامناسب “می داند ، بنابراین آن را پایین آوردم به این امید که شغلم را در میانه یک بیماری همه گیر و سه هفته قبل از کریسترماس از دست ندهم [sic]، “او از طریق متن برای The Post توضیح داد.

سرانجام شفافیت کوئی علیه وی مورد استفاده قرار گرفت ، زیرا رسانه نه تنها سیاست مورد بحث را نقل می کرد ، بلکه درخواستهای متعددی را برای اظهارنظر به نمایندگان شرکت صادر می کرد.