#KrakenOnSteroids: وقتی واکنش پاول نسبت به تیم ترامپ برای دور شدن از او باعث توئیتر شد

#KrakenOnSteroids: وقتی واکنش پاول نسبت به تیم ترامپ برای دور شدن از او باعث توئیتر شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در اوایل روز ، مبارزات انتخاباتی ترامپ اعلام کرد که وکیل سیدنی پاول در تیم حقوقی آن عضو نبوده و اظهار داشت که وی به تنهایی وکالت می کند. قبل از آن ، پاول طعنه زد که متحدان حزب جمهوری خواه ترامپ قرار است به زودی افشاگری های موسوم به “کراکن” و “کتاب مقدس” را در مورد ادعای “تقلب در انتخابات” منتشر کنند.

رسانه های اجتماعی پس از آنکه سیدنی پاول – وكیلتی كه ستاد انتخاباتی ترامپ از اوایل روز فاصله گرفت – منفجر شد و به این واکنش نشان داد و با صدور بیانیه مطبوعاتی به CBS News ، كه وی آن را با هشتگ – #KrakenOnSteroids تمام كرد.

وی گفت: “من اطلاعیه مطبوعاتی امروز را درک می کنم.” “من به نمایندگی از # ما افرادی که رای خود را به ترامپ و دیگر جمهوریخواهان بدلیل تقلب گسترده از طریق Dominion و Smartmatic به سرقت برده اند ، ادامه خواهم داد و به زودی پرونده را تشکیل خواهیم داد. تراشه ها در هرجایی که ممکن است سقوط خواهند کرد ، و ما از پایه های آن دفاع خواهیم کرد جمهوری عالی. #KrakenOnSteroids “، پاول به CBS News گفت.

این کافی بود تا توییتر نام خود را به سمت روندها سوق دهد ، زیرا کاربران قادر به جلوگیری از شوخی های کراکن نبودند – با رئیس سابق آژانس امنیت سایبری و آگاهی از زیرساخت (CISA) کریس کربس ، که در اوایل هفته توسط ترامپ اخراج شد ، یکی از اولین ها.

به نظر می رسد که سرنوشت کراکن که هنوز آزاد نشده است ، نگرانی های شهروندان اینترنتی را افزایش داده است.

برخی بلافاصله به پاول توصیه کردند که از ترامپ الگوبرداری کند و به راحتی از پذیرش امتناع ورزد.

دیگران این واقعیت را که وی هشتگی را به بیانیه مطبوعات تزریق کرده است ، مسخره کردند.

برخی از افراد مبتدی در تعریف دقیق آنچه که یک کراکن بر روی استروئیدها می تواند انجام دهد ، قلمداد می کنند.

با این حال ، گروه مقابل twitterati اظهارات پاول را معادل فراخوان “اعتماد به طرح” تفسیر کردند.

یک وکیل ترامپ ، رودی جولیانی ، و مشاور ارشد حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ ، جنا الیس ، اوایل روز یکشنبه بیانیه ای منتشر کردند و در آن توضیح دادند که سیدنی پاول عضو تیم حقوقی ترامپ نبوده و پیشنهاد می کند که او “در حال انجام وکالت در خودش “و” به عنوان شخص رئیس جمهور وکیل نیست “.

قبل از اینکه پاول بتواند واکنشی نشان دهد ، شهروندان متذکر شدند که ترامپ در توئیتی در ماه نوامبر صریحاً از او به عنوان بخشی از تیمی که برای دفاع از ادعاهای خود در مورد “تقلب در انتخابات” در انتخابات 2020 نام برد ، یاد می کند.

پاول در توصیف شواهدی مبنی بر ادعای “تقلب در انتخابات” که به اعتقاد مبارزات انتخاباتی ترامپ پشت پیروزی جو بایدن در انتخابات سال 2020 بود ، از انتشار به اصطلاح “کراکن” خود ، همراه با “افشاگری های کتاب مقدس” تبلیغ کرد.