Klopp ، مدیر لیورپول ، آواز “آخرین کریسمس” را در پیام تعطیلات دلچسب تماشا کنید

Klopp ، مدیر لیورپول ، آواز “آخرین کریسمس” را در پیام تعطیلات دلچسب تماشا کنید

ورزش

URL کوتاه دریافت کنید

سال 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 در واقع سال سختی برای همه بود ، اما این باشگاه موفق شد اولین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر را در 30 سال گذشته بدست آورد که کلوپ آن را “یکی از بزرگترین روزهای زندگی من” معرفی کرد.

یورگن کلوپ ، مدیر باشگاه لیورپول ، یک پیام صمیمانه در تعطیلات را در روز کریسمس با هواداران فوتبال به اشتراک گذاشته است ، و نگاهی به آنچه امسال آورده است.

به گفته کلوپ ، که فصل گذشته لیورپول را به اولین قهرمانی خود در لیگ برتر انگلیس رساند ، امسال به دلیل محدودیت های ناشی از همه گیری سخت بود ، اما او خوشحال بود که آنها می توانند دوباره به میادین برگردند و قهرمان لیگ شوند.

وی گفت: “2020 به بهترین شکل ممکن و بدترین شکل ممکن یک سال خاص بود. این واقعا خوب شروع شد ، پسران در حال پرواز بودند. و سپس COVID-19 آمد ، که تقریباً همه چیز را متوقف کرد. همه ما آن را گذراندیم” ، .

اما قبل از تأمل در مورد سالی که گذشت ، کلوپ با خواندن چند سطر از آهنگ “آخرین کریسمس” و به اشتراک گذاشتن خاطرات کودکی خود از جشن های X-Mas در آلمان ، “شهروندان” را “متعجب” کرد. کلوپ در خانواده خود گفت ، آواز خواندن و نواختن یک ساز موسیقی سنتی است. وی افزود: “این خاطرات عالی و عالی بود. من آن را دوست داشتم”.

با توجه به سختی های سال همه گیر ، کلوپ به هواداران گفت که از هر چیز کوچکی که به دست می آورند قدردانی کنند ، زیرا همه اینها مربوط به کسانی است که شما آن را تهیه کرده اید. وی گفت: “این مربوط به كسی است كه شما آن را گرفته اید و تفكر پشت آن – عشق را در حال حاضر احساس كنید. کریسمس مبارک”.

در ماه ژوئن ، لیورپول برای اولین بار از فصل 1989-1990 قهرمان لیگ برتر انگلیس شد ، پس از اینکه مدعی اصلی آن ، FC منچستر سیتی ، در یک مسابقه مقابل FC چلسی با نتیجه نهایی 2-1 شکست خورد و پس از آن هر فرصتی را از دست داد برای رسیدن به رهبر.