Kenosha به نظر می رسد مرگبار – Sputnik International

Kenosha به نظر می رسد مرگبار – Sputnik International

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان اخبار روز و موضوعاتی مانند کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ، شورش های خشونت آمیز در کنوشا ، حقایق COVID-19 و هوش مصنوعی را مورد بحث قرار دادند.

میهمانان:

دکتر میخائیل کوگان – مدیر پزشکی مرکز جورج واشنگتن برای پزشکی یکپارچه | آخرین پیشرفت های COVID-19

البرت گیلوری – وکیل ، فعال سیاسی ، عضو سابق سنا ایالت لوئیزیانا و مجلس نمایندگان لوئیزیانا | کنوشا و DNC

بن سوان – مجری اخبار تلویزیونی برنده جایزه ، روزنامه نگار تحقیقی و مجری برنامه Boom Bust که روزهای هفته در RT America پخش می شود | اعتراض و درمان COVID-19

وی در مونولوگ ساعت اول جمارل ، از فعالان Black Lives Matter که سعی کردند زنی را که در واشنگتن دی سی مشغول ناهار خوری است ، ابراز انزجار کند.

سپس میزبان با دکتر کوهان در مورد موارد اخیر در مورد مجدد مجدد COVID-19 صحبت کرد ، و وی گفت که این مطابق با یک مطالعه جدید است که نشان می دهد آنتی بادی ها پس از یک مورد خفیف به طول نمی انجامند و این ممکن است نشان دهد که واکسن ممکن است نباشد. تاثیر گذار. دکتر کوگان همچنین در مورد مسئله افتتاح مدارس صحبت کرد و گفت که داده های جدیدی ارائه شده است که نشان می دهد نرخ انتقال برای جوانان مشابه نرخ برای افراد مسن است و گفت که ممکن است زمان آن رسیده باشد که اشتباهات را در مکانهایی مانند فلوریدا و آلاباما مرتکب شده و معکوس کنیم البته برای جلوگیری از یک فاجعه احتمالی.

در ساعت دوم ، شین و جمارل با البرت گیلوری ، دامپزشک جنبش حقوق مدنی ، در مورد تیراندازی جیکوب بلیک و شورش های کنوشا صحبت کردند و وی گفت که بلیک مسئولیت تیراندازی را بر عهده دارد و در این کشور ، به کودکان باید یاد بگیرند که از پلیس اطاعت کنند در خیابان ها و سوزاندن کشور به زمین نیست. سپس آنها پیرامون کنوانسیون های سیاسی بحث کردند و گیلوری گفت که وی به عنوان یک حزب دموکرات سابق از DNC که به نظر او خیلی ضد آمریکایی است ، خوش نمی آورد و او همچنین گفت که کنوانسیون جمهوری خواهان تاکنون او را تحت تأثیر قرار داده است و استناد به سخنان وی نیک سندمن به عنوان نمونه. گیلوری همچنین به طور ناعادلانه نقص های جو بایدن را به عنوان نامزد ذکر کرد.

در ساعت سوم ، شین و جمارل درباره بنوش و بحث درباره اعتراضات #BlackLivesMatter ماده با بن سوان بحث کردند ، وی گفت که او نگران است که خشونت و غارت بر هر پیام قانونی جنبش غلبه کند و او فکر می کند مردم به این موضوع نگاه نمی کنند که چگونه بودجه پلیس مربوط به منبع درآمد پلیس از طریق جریمه است. بن گفت که او فکر می کند آبها در مورد هیدروکسی کلروکین گل آلود شده اند ، و همچنین گفت که او نگران است که درمان های کم هزینه ویروس کرونا به دلیل تأثیر Big Pharma دنبال نشود. بن همچنین خاطرنشان كرد كه دو مورد از مطالعات مهم در مورد هیدروكسیكلروكین پس گرفته شده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم