‘Kardashian Wannabe’ سوئدی برای خواستن زنان به نوشیدن خون در دوره ای تصمیم گرفت

‘Kardashian Wannabe’ سوئدی برای خواستن زنان به نوشیدن خون در دوره ای تصمیم گرفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

Bianca Ingrosso ، Influencer ادعا كرد كه اين روش مدت زمان يك زن را كوتاه مي كند ، اما اعتراف كرد كه هرگز اين كار را خودش انجام نداده است.

مشهور سوئدی Bianca Ingrosso با یک ویدئوی YouTube اخیر ابروها را بالا کشیده است ، که در آن وی به پیروانش توصیه می کند که خون دوره خود را بنوشند.

طبق گفته اینگروسسو که بیش از 1 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و 340،000 نفر دیگر در YouTube دارد ، گفته می شود که این دوره زمان یک زن را کوتاه می کند. در همین زمان ، این 25 ساله اعتراف کرد که هنوز خودش این ترفند را امتحان نکرده است.

اینگروسو در ویدئوی اخیر خود که برای کاهش دوره های دردناک اختصاص داده شده است ، با استفاده از “چیزهای تانترا” ، از خوردن قند ، نوشیدن قهوه ، سیگار کشیدن ، مشروبات الکلی یا ورزش کردن ، شروع به توصیف های زیادی می کند. با این حال ، اینگروسو به راه حلهای بنیادی تری می رود.

“سپس آخرین نکته آخر وجود دارد و آن این است که خون دوره خود را بنوشید. زیرا این امر باعث می شود که با نوشیدن خون ، تمام ویتامین هایی که در غیر این صورت از دست می دهید ، سریعتر شود. من این مورد را هنوز آزمایش نکرده ام ، اما می دانم که بسیاری از افراد این کار را می کنند ، و دوره آنها فقط شش ساعت طول می کشد. “

در حالی که اینگروسو مشکلی برای گفتگو در مورد موضوعات بسیار صمیمی ، مانند جنس ، روابط و مردان ندارد ، چیزی که طرفداران بیشمار او را اغلب از آن قدردانی می کنند ، توصیه های اخیر باعث شده بسیاری از افراد قرمز رنگ به نظر برسند.

در زمینه نظرات ، بسیاری با انزجار و تعجب واکنش نشان دادند. برخی اظهار داشتند که این “احمق ترین حرف برای گفتن” بوده و حتی علیه این عمل هشدار داده اند که بی معنی و مرزی خطرناک است.

توصیه اینگروسسو در رسانه های اجتماعی بی توجه نبود.

اوه ، جهان خونین فقیر. چه کسی تصمیم می گیرد چه کسی تأثیرگذار شود؟ بچه های فقیر “، یک کاربر توییت کرد و اینگروسو را” Ullared Kardashian “خواند. Ullared روستایی است که میزبان بزرگترین فروشگاه سوئد و اسکاندیناوی است و نام آن مترادف با قیمت پایین است.

یکی دیگر به نام اینگروسو “کارداشیان wannabe” ، نشان می دهد که او فقط در تلاش است تا مرتبط باشد.

دیگران از او خواستند که “نمونه ای از آن قرار دهد”.

وی گفت: “ایده این است كه بدن تمام ویتامین هایی را كه با پریود بیرون می آیند بازگرداند ، و سپس تصور می كند كه همه چیز درست است. من نمی دانم که Bianca معتقد است که اگر شما مدفوع خود را بخورید ، دیگر مجبور نخواهید شد دوباره غذا بخرید ، تا زمانی که چرخه خود را نوردید. “

”برای خلاص شدن از عفونت ادراری ، شكم خود را بنوشید. برای خلاص شدن از اسهال ، دفع مدفوع خود را بنوشید. فکر می کنید ، آیا من آن را تبدیل به یک تأثیرگذار می کنم؟ ” با این حال یکی دیگر نوشت.

avkanî

اینگروسو 25 ساله ، متولد خانواده مشهور خواننده ، بازیگر ، و میزبان پرنیلا والگن ، و رقصنده و ترمیم کننده امیلیو اینگروسو ، که هر دو به دلیل دستاوردهای هنری خود در سوئد بسیار مشهور هستند ، یک وبلاگ نویس ، تأثیرگذار ، کارآفرین و خواننده. در سال 2019 ، اینگروسو اعتراف کرد که وبلاگ محبوب خود توسط مادرش اداره می شود.

وی گفت: “من یک درخواست برای وبلاگ کردم و پس از آن فکر کردم این یک دردسر کشنده است. بنابراین ، من نمی توانم عکس بگیرم و فکر کردم خیلی سخت است که روی کامپیوتر بنشینم و بنویسم ، بنابراین مادرم شبها برای من مشغول وبلاگ نویسی بود. “، این تأثیرگذار در یک برنامه تلویزیونی گفت.


پاسخی بگذارید