Kanye West توییت آلبوم جدید “DONDA” فهرست جدید ، تاریخ انتشار ، فقط برای حذف ناگهانی بعد

Kanye West توییت آلبوم جدید “DONDA” فهرست جدید ، تاریخ انتشار ، فقط برای حذف ناگهانی بعد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کانی وست ، رپر آمریکایی که اخیراً با ارائه خود به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا ، تغییر احتمالی شغل را تحریک کرده است ، آلبوم جدیدی با نام “DONDA” در راه دارد. جدیدترین آلبوم وی با نام “Jesus Is King” در سال 2019 منتشر شد.

رپ ، کانی وست روز شنبه در توئیت تاریخ انتشار و آنچه که مشخص می شود لیست رهبری آلبوم آینده وی است ، داندا. با این حال ، او خیلی زود نظر خود را تغییر داد و توییت را حذف کرد و هواداران را هم هیجان زده و هم گیج کرد.

آلبوم آینده دهمین رپر خواهد بود و به نظر می رسد نام مادر وست – دکتر دوندا سی وست – باشد. این آلبوم با آلبوم مسیحی با مضمون هیپ هاپ Jesus Is King در سال 2019 منتشر می شود. وست پیشتر آلبوم جدید را با این نام اعلام کرد کشور خدا.

با توجه به توییت که اکنون حذف شده است ، داندا قرار بود جمعه آینده ، 24 ژوئیه سقوط کند. آنچه به نظر می رسد دنبال کننده رسمی باشد ، شامل 20 آهنگ است که از این میان می توان به “کشور خدا” ، “دوندا” ، “ما را در خون بشویید” ، نمایش بسیار مورد انتظار “بدن جدید” و سایر موارد دیگر.

©
اسپوتنیک /

تصویر صفحه توئیت Kanye West که شامل لیست رسمی برای آلبوم بعدی وی “DONDA” است

هواداران از خبرهای ناگهانی غافلگیر شدند و برخی از آنها برای موسیقی جدید هیجان زده و برخی دیگر بیشتر به زمین نشستند.

پیش از این ، وست آنچه را که ظاهراً یک روند کاری بر سر قلم های آلبوم است ، توئیت کرد.

رمز و راز تاریخ انتشار آلبوم جدید به مشارکت کانی در مسابقه ریاست جمهوری آمریکا پیوسته است ، پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر حذف وی ، اگرچه همچنان توییت می کند ، مردم را ترغیب می کند تا برای او ثبت نام کنند تا او آن را به رای بیاورد.