Joe Average: 5 گاف برتر Biden تا به امروز

Joe Average: 5 گاف برتر Biden تا به امروز

جو بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ، با نوع گافهایی که سالها مردم آمریکا را وادار به گمانه زنی درباره وضعیت سلامت روانی اش کرده ، بیگانه نیست. تعجب آور نیست که رقیب جمهوری خواه وی دونالد ترامپ از جمله کسانی است که در توانایی احساسی بایدن برای هدایت ایالات متحده تردید دارند – یا اینکه آیا او حتی برای انجام این کار نیز هوشمند است.

“بایدن یک شخص احمق است. شما این را می دانید “، ترامپ در جریان کنفرانس خبری روز کارگر ایالات متحده در خارج از کاخ سفید گفت. و در حالی که انتقام جویی فقط انتقام گیری از موضع گیری مثبت معاون سابق رئیس جمهور در مورد رشد اقتصادی چین بود – برخی از سخنان بدنام جو بایدن ممکن است واقعاً مردم را وادار کند توانایی های فکری وی – یا حداقل آینده نگری او را زیر سال ببرند. این پنج مورد برتر ما است:

مه 2020 ، “شما سیاه نیستید”

بایدن در ماه مه در مصاحبه ای با رادیو آمریکایی آفریقایی-آمریکایی Charlamagne Tha God گفت: “اگر در فهمیدن اینکه آیا شما برای من هستید یا ترامپ مشکلی دارید ، پس شما سیاه نیستید” و هواداران به اتهام بدیهی گرفتن آرا black سیاه. بعدا ، معاون رئیس جمهور سابق اعتراف کرد که “نباید چنین آدم عاقلی بود” ، با اشاره به اظهارات وی ، یا حتی “خیلی سواره تر” – این به چه معناست.

دسامبر 2019 ، ایرلندی “Not Stupid”

این نامزد دموکرات پس از آنکه به حضار در آیووا گفت: “من ممکن است ایرلندی باشم اما احمق نیستم” ، با اشاره به ریشه های خود ، باعث خشم و عصبانیت در بین افراد دارای ایرلند شد. برخی از این واقعاً آزرده خاطر شدند – برخی دیگر فقط شوکه شدند.

آگوست 2019 ، “بچه های فقیر با استعداد سفید”

یکی از نقل قول های بایدن سال گذشته ابروهای زیادی ایجاد کرد. کارمند سابق اوباما در سخنرانی خود در یک تالار شهر در دس ​​موینز که میزبان بسیاری از رای دهندگان آسیایی و لاتین بود ، گفت که “بچه های فقیر به همان اندازه بچه های سفید پوست درخشان و با استعداد هستند”. وی افزود: “پس از مکثی کوتاه ، به سرعت از اظهارات خود خلاص شد:” بچه های ثروتمند ، بچه های سیاه ، بچه های آسیایی – نه ، من واقعاً این را می گویم ، اما فکر کنید که ما درباره آن چگونه فکر می کنیم “، اما خیلی دیر بود ، حرف های بایدن از قبل در هوا معلق بود.

آگوست 2008 ، “باراک آمریکا”

سناتور وقت در یک راهپیمایی انتخاباتی در ایلینوی در سال 2008 ، ضمن تشویق برای نامزدی اوباما ، گفت: “در این سال انتخابات ، انتخاب روشن است.” “یک مرد ایستاده است تا تغییری را که ما به شدت به آن نیاز داریم تحویل دهد. مردی که من افتخار می کنم دوست خود را صدا می کنم. مردی که رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد بود – باراک آمریکا! “

سپتامبر 2008 ، “ایستاده”

“بایستید ، چاک ، بگذارید شما را ببینیم” ، بایدن با صدای بلند خطاب به سناتور ایالت چاک گراهام هنگام یک رویداد مبارزات انتخاباتی 2008 در میسوری گفت: اگر گراهام در اثر حادثه رانندگی در سن 16 سالگی فقط به یک صندلی چرخدار محصور نمی شد یک تماس ساده بود ، سیاستمدار پس از فهمیدن اشتباه خود گفت: “اوه ، خدا دوستت دارد ، من از چه صحبت می کنم”. “من به شما می گویم ، شما هر کس دیگری را بلند می کنید ، دوستان. شما می توانید بگویید من تازه وارد هستم.” آیا او هنوز هم جدید است؟ با توجه به اینکه او در سال 1988 سعی کرد رئیس جمهور شود و به عنوان سناتور ایالت دلاور انتخاب شد در سال 1973 که به نظر می رسد جای بحث دارد.