‘It was Dope’: Cardi B عذرخواهی می کند پس از اینکه برای کفش نگاهدار الهه هندو مورد انتقاد قرار گرفت

‘It was Dope’: Cardi B عذرخواهی می کند پس از اینکه برای کفش نگاهدار الهه هندو مورد انتقاد قرار گرفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/0b/1081129964_0:0:3005:1692_1200x675_80_0_0_0_38c5354b134afdf31862d3a8d7a861e3.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011111081129358-dope-cardi-b- پس از آنکه برای کفش-نگاه-نگه داشتن-کفش-هندو-الهه-عذرخواهی شد /

خواننده رپ کاردی B با اولین سروصدای اصلی خود در صنعت کفش ، تلاش کرد تا با ادای احترام به الهه هندو دورگا – یک جنگجو با هشت دست – سرخپوستان را جلب کند. با این حال ، هنگامی که سرخپوستان خشمگین او را به دلیل توهین به دین انتقاد کردند ، این تلاش کاملاً ناامید شد.

کاردی بی مجبور شد در پست اینستاگرام خود عذرخواهی کند ساعاتی پس از اینکه جلد مجله را با تصویر جذاب خود به عنوان الهه هندو دورگا به اشتراک گذاشت.

این جلد دارای Cardi B با 10 دست است ، دقیقاً مانند الهه دورگا. اما در عوض ، او دیده می شود که به جای سلاح کفش را چنگ می زند.

“هنگامی که من عکسبرداری کردم ، افراد خلاق به من گفتند که من قصد دارم یک الهه را نمایندگی کنم. که او نماینده قدرت ، زنانگی و رهایی است ، و این چیزی است که من آن را دوست دارم و من در مورد آن علاقه مندم. و اگرچه پیش بینی بود ، اما اگر مردم فکر کنند که من فرهنگ آنها یا مذهب آنها را آزار می دهم ، می خواهم بگویم که هدف من نبود. من دوست ندارم دین کسی را آزار دهم. من دوست ندارم که کسی این کار را به دین من انجام دهد ، “کاردی B در داستان ویدیویی در اینستاگرام گفت.

کاردی بی این عکس را به تن کرد که لباس قرمز جورجس هوبایکا را بر تن داشت و گفت که این ادای احترام به دورگا است در حالی که خودش را با الهه مقایسه می کند. در زیرنویس عنوان شده است: “مانند دورگا ، کاردی بی در زمان حساس یک صدای زن غالب است.”

کاربران “WAP” توسط کاربران شبکه های اجتماعی به دلیل پوشیدن لباس های آشکار در حالی که خود را به عنوان الهه دورگا نشان می داد و برای نگه داشتن یک کفش ، ترول کردند.

نه تنها هندی ها ، بلکه بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی کشورهای دیگر نیز از او به خاطر تیراندازی انتقاد کردند.