‘It Shameful’: خشم آنلاین در حالی که گفته می شود فیلم های جانی دپ از کتابخانه ایالات متحده Netflix حذف شده است

‘It Shameful’: خشم آنلاین در حالی که گفته می شود فیلم های جانی دپ از کتابخانه ایالات متحده Netflix حذف شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/19/1081567805_0:185:1280:905_1200x675_80_0_0_9_9198705752661486ff766a6449ce1d18.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012251081568051- آن- شرم آور-آنلاین-خشم-به عنوان-جانی-دپس-فیلم-به-گزارش-از-شبکه-کتابخانه-به-گزارش-حذف شده /

روز پنج شنبه ، وکلای جانی دپ ادعا کردند که ستاره هالیوود “دادرسی عادلانه ای دریافت نکرده است” در رابطه با پرونده مربوط به ادعای همسر سابق خود ، امبر هرد ،

بیشتر کاربران اینترنتیve با عصبانیت نسبت به گزارش رسانه ها مبنی بر حذف نتفلیکس از فیلم های جانی دپ از کتابخانه آمریکایی خود ، متعهد شد که اشتراک خود را در غول پخش جریانی لغو می کنند ، که هنوز بیانیه رسمی در این مورد صادر نکرده است.

یکی از کاربران در توییتر خود با اشاره به تصمیم اخیر دادگاه انگلستان مبنی بر رد اقدام افترا خود علیه همسر سابق امبر هرد که وی را به خشونت خانگی متهم کرد ، در توئیتر خود نوشت: “چه می کنی ، نتفلیکس؟ جانی دپ بی گناه است”

یک شهروند دیگر از اینکه Netflix چه مشکلی دارد تعجب کرد زیرا تعداد زیادی از افراد به دلیل تصمیم “مشمئز کننده” و “شرم آور” این شرکت را مورد هجوم قرار دادند.

واکنش عصبانی مانند روزنامه گاردین گزارش داد که وکلای دپ ادعا کرده اند که وی “دادرسی عادلانه ای دریافت نکرده است” و حکم دادگاه عالی ماه گذشته مبنی بر اینکه وی امبر هرد را مورد ضرب و شتم قرار داده و متعاقباً او را از ترس برای جان خود ترسانده است “کاملاً اشتباه” است.

گفته می شود ، وكیل دپ ، دیوید شربورن ، از دادگاه تجدیدنظر خواسته است كه در صورت اعطای مجوز تجدیدنظر از رای قبلی ، “دادگاه را كنار بگذارد و دستور دادرسی جدید دهد”.

بر اساس این گزارش ، اسناد و مدارک ارائه شده به قاضی ادعای دادگاه تجدیدنظر قاضی ادعا اندرو نیکول “آشکارا ناامن” بود.

در شهادت خود در دادگاه عالی لندن در ماه ژوئیه ، هرد ادعا كرد كه دپ بارها تهدید به كشته شدن وی كرده است ، اتهامات این بازیگر 57 ساله را به عنوان “بیمار و كاملاً غیر واقعی” رد كرد.

وی اصرار داشت که این هرد بود که نسبت به او خشونت نشان داد ، زیرا تیم حقوقی وی را به ساخت جراحات و شکایت های خود متهم کرد.