in ویروس در قفل کردن بسته شده است – زندگی از بالتیمور تا بلمرش را تهدید می کند

in ویروس در قفل کردن بسته شده است – زندگی از بالتیمور تا بلمرش را تهدید می کند

ترامپ از قانون تولید استفاده می کند – برای گوشت ، نه PPE. محاکمه Assange به تعویق افتاد ، تاریخ جدیدی تعیین نشده است. شیوع ، خاموش کردن کارگران داخلی ویران شده است

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند دن کوالیکنویسنده کتاب جدید “دیگر جنگ نیست: چگونه غرب با استفاده از” مداخله انسان دوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک ، قوانین بین المللی را نقض می کند ، تا در مورد خبرهایی صحبت کند که دونالد ترامپ سرانجام در حال اجرای قانون تولید دفاع است و چه می کند؟ بدان معنی است که ترامپ از استناد به این لایحه برای تولید PPE امتناع ورزید و از آن استفاده می کند فقط برای این که کارگران آسیب پذیر گوشت چرخ گوشت را به کارخانه های فرآوری برگردانند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند محمد المازی، روزنامه نگار و سردبیر Interregnum ، برای گفتگو در مورد خبرهایی مبنی بر محاکمه استرداد جولیان آسانژ به دلیل عدم توانایی دادگاه در انجام مرحله دوم دادگاه در میان بیماری همه گیر ، اینکه چگونه شرایط خطرناک سلامت سلامتی جولیان آسانژ و همه را به تعویق انداخته است. دیگران در زندان بلمارس زندانی شده اند ، و روزنامه نگار زندانی بعدی چه خواهد بود.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند ریا اورتیز، سرپرست سازمان و مدیر پرونده انجمن کارگران مهاجر دامایان ، برای صحبت در مورد چگونگی وضعیت حقوقی نابسامان و عدم حمایت گسترده از حمایت اجتماعی برای بسیاری از کارگران داخلی ، بدان معنی است که آنها نه تنها سختی های اقتصادی جزو “بدترین اعضای جامعه” بوده اند. بلکه خود بیماری است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دیوین اسپرینگر، میزبان برنامه Groundings Podcast و داوطلب دسترسی به دیجیتال در بنیاد والتر رودنی ، برای صحبت درباره آنچه که او می داند “سقوط در اساطیر” حبس جمعی تحت واقعیت بیماری همه گیر Coronavirus است ، چرا در واقع یک منطق آشکار پشت پرده کمپین ایالات متحده وجود دارد. به “سرقت PPE گلوبال جنوبی و سپس سرزنش آنها به دلیل نداشتن کافی” ، و اینکه آیا تلاش های نهاد دموکراتیک برای پوشاندن جو بیدن برای نامزدی (و در نهایت کاهش انتخابات 2020 به رقابت بین “کمتر از دو متجاوز”) می تواند منجر به سرخوردگی گسترده از دو طرفه دو طرفه شود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم