ICU ، ICU عزیزم! توییتر Roasts Rapper Vanilla Ice برای کنسرت آستین در میان سنبله در موارد COVID-19 ایالات متحده

ICU ، ICU عزیزم! توییتر Roasts Rapper Vanilla Ice برای کنسرت آستین در میان سنبله در موارد COVID-19 ایالات متحده

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

علی رغم اینکه بیشتر میله ها به دلیل همه گیر بودن در حال تعطیلی نیستند ، تعجب آور یک دهه از دهه 90 گفت که وی در مهمانی استقلال روز پرتاب طوفان با Color Me Badd اجرا خواهد کرد.

وانیل یخ ، خواننده رپ آمریکایی پس از اعلام برنامه ریزی برای اجرای یک کنسرت چهارم ژوئیه در تگزاس با ضربه همه گیر ، خود را در آب گرم فرود آورد.

با توجه به آستین تواریخ ، این جشنواره به دلیل داشتن یک حفره قانونی در Emerald Point Bar & Grill برگزار می شود ، زیرا مکان مستقر در آستین رستوران است و یک محل اجرا نیست و با اقدامات کنونی ویروس محافظت می شود.

“من نمی توانم صبر کنم تا به این موضوع برگردم. دهه 90 بهترین بود. ما coronavirus یا تلفن های همراه یا رایانه نداریم. ما نسخه های 5.0 ، blockbuster ، Beavis و Butthead ، Wayne World ، Chris Tucker و Jackie Chan را داشتیم … مورتال کامبت هنوز بهتر از Fortnight … آخرین دهه های عالی است. “

به گزارش سرگرمی هفتگی ، شرکت Emerald Bar & Grill اقدام به فروش 2500 بلیط به قیمت 25 دلار برای پذیرش معمولی یا 300 دلار برای صندلی های VIP کرده است.

رسانه های اجتماعی با شعله ور شدند و بسیاری از کاربران وحشیانه از شخصیت هیپ هاپ خاموش کردند.

البته ، برخی از طرفداران “سخت” خواننده برای دفاع از نام خوب او عجله کردند.

اما وانیل یخ که نام واقعی وی رابرت متیو ون وینک است ، در پاسخ به انتقادات با ترغیب مردم به “تمرین از راه دور اجتماعی و پوشیدن ماسک” در این جشنواره ، پاسخ داد.

“من coronavirus را جدی می گیرم. اما ما نمی توانیم در یک حباب زندگی کنیم. فکر می کنم در این مرحله همه ما از شدت آن می فهمیم. مسافت اجتماعی را تمرین کرده و ماسک بپوش. این یک مکان خارج از کشور است ، چهارم ژوئیه دریا با آتش بازی. فضای زیادی برای مسافت ، “او توییت کرد.

این خبر پس از آن رخ می دهد كه گرگ ابوت ، فرماندار تگزاس ، اقدام به تعطیل كردن برخی از زندان ها به دنبال تشدید پرونده های كروناویروس در ایالت كرد. تا به امروز ، 8،076 مورد جدید در یک روز برای دومین اقتصاد بزرگ ایالات متحده گزارش شده است ، از 4،283 در 29 ژوئیه. براساس آمار و ارقام ، بیش از 168،000 مورد و 2.481 مرگ و میر تاکنون در تگزاس گزارش شده است که ایالات متحده 2.6 میلیون مورد و بیش از 128،000 مرگ را پشت سر گذاشته است.