ICE به دانشجویان خارجی می گوید که ایالات متحده را ترک کنند ، دولت به برخی نویسندگان خارجی می گوید که همان کار را انجام دهند

ICE به دانشجویان خارجی می گوید که ایالات متحده را ترک کنند ، دولت به برخی نویسندگان خارجی می گوید که همان کار را انجام دهند

دولت ترامپ انتخاب ویژه ای را به دانش آموزان خارجی در مدارس که قصد دارند فقط دوره های آنلاین را در این پاییز ارائه دهند ، داده است: سریعاً با کلاس های حضوری به مدرسه منتقل کنید یا کشور را ترک کنید.

دکتر ویلمر لئون با Caleb Maupin ، روزنامه نگار ، تحلیلگر سیاسی و نویسنده City Builders و Vandals در عصر ما صحبت می کند ، در مورد ارزیابی خود از اینکه ایالات متحده با همه گیر کروناویروس و چگونگی دستیابی آمریکا در آنجا است. مباحث دیگر بحث شامل ICE به دانش آموزان خارجی می گوید اگر مدارس آنها فقط آنلاین بمانند و مجله “نامه عدالت و بحث آزاد” مجله هارپر ظاهراً محكوم به لغو فرهنگ و شرم آور عمومی است.

دکتر جک راسموس ، اقتصاددان و استاد اقتصاد و سیاست کالج سنت مری در کالج کالیفرنیا ، و نویسنده کتاب “Scourge of Neoliberalism: Policy ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” ، درباره گزارش دیروز درباره تعداد جدید بیکاری صحبت می کند. تقریباً 1.3 میلیون نفر از مزایای بیکاری جدید درخواست کرده اند ، زیرا این بیماری همه گیر و آشفتگی خود را بر اقتصاد ایالات متحده ادامه می دهد.

به نظر می رسد وقت آن رسیده است که دوباره کشور را خاموش کنیم. یک تماس بزرگتر وجود دارد که می گوید این یک ایده خوب است. هم اکنون فرمانداران سراسر کشور با فشار فزاینده ای از سوی کارشناسان بهداشت عمومی و رهبران محلی مواجه هستند تا مجدداً دستورات اقامت در خانه را به عنوان تنها راه برای بازیابی مجدد کنترل شیوع کرونا ویروس که تهدیدی برای سرنگونی بیمارستان ها و ارسال موشک های ضد مرگ است ، روبرو کنیم. کالین کمپبل ، کاندیدای دکترا در دانشکده ارتباطات دانشگاه هوارد و خبرنگار ارشد اخبار DC ، به دکتر کلارنس لوزان ، نویسنده ، فعال ، استاد و رئیس سابق گروه علوم سیاسی دانشگاه هوارد برای گفتگو در مورد نتایج در مورد دکتر ویلمر لئون می پیوندد.

میهمانان

Caleb Maupin – همیشگی مکرر با تمام رسانه های مهم و نویسنده “سازندگان شهر و خرابکاران در عصر ما”.

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، مدرس فعال آفریقایی ، استاد و رئیس سابق گروه علوم سیاسی در دانشگاه هوارد

دکتر کالین کمپبل – گزارشگر اخبار تلویزیون بیش از 20 سال است. وی به عنوان خبرنگار ارشد واشنگتن ، دی سی ، از سال 2008 ، به عنوان یک خبرنگار به طور گسترده ای تحت پوشش دو ریاست جمهوری ، کنگره و وزارت امور خارجه بوده است.

دکتر جک راسموس – دارنده مدرک دکتری. در اقتصاد سیاسی که اقتصاد و سیاست را در کالج سنت مری در کالیفرنیا تدریس می کند و نویسنده کتاب “معضل نئولیبرالیسم: سیاست ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” است

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم