‘I Will My A ** Kicked’: Charlize Theron ‘دعوت’ کوفی کینگستون برای جنگ در WWE را قبول کرد

‘I Will My A ** Kicked’: Charlize Theron ‘دعوت’ کوفی کینگستون برای جنگ در WWE را قبول کرد

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

بازیگر متولد آفریقای جنوبی ، شارلیز ترون پس از بازی در فیلم های افسانه ای “وکیل شیطان” و “هیولا” مشهور شد. اما این کار حیرت انگیز او در عکس های اکشن مانند “Mad Max: Fury Road” بود که موفق به تحت تأثیر قرار دادن نه تنها دوستداران هالیوود دلخراش ، بلکه کشتی گیران حرفه ای نیز شد.

ستاره “ورزش بلوند اتمی” ، شارلیز ترون ، طی مصاحبه ای “دعوت” از كشتی حرفه ای كوفی كینگستون را برای جنگ در رده های جهانی سرگرمی کشتی (WWE) پذیرفت. این بازیگر که اخیراً فیلم سینمایی “گارد قدیمی” را تبلیغ می کند ، با تمجید قهرمان سابق WWE بخاطر لک های اکشنش ، گله و تمیز پیدا کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم اگر می خواستید به عنوان یک Superstar WWE چون در آنجا شغل و آینده ای داشته باشید [are] کینگستون در پایان گفتگوی کوتاه خود به ستاره آمریکایی آفریقای جنوبی گفت: بسیاری از این شباهت ها.

“شما در مورد رشته صحبت می کنید. این واقعیت که ، باز هم ، برای اینکه بتوانید آن حرکات طبیعی را انتخاب کنید ، مثلاً دوست دارم ببینم که شما یک به یک با باین لینچ یا همانند ساشا بانکها می روید. منظور منو میفهمی؟ یا بیلی یا شارلوت! من احساس می کنم شما مناسب در جای خود قرار دارید. “

بازیگر زن بلافاصله پاسخ داد: “وای ، این دعوت است؟”

و هنگامی که او توسط کشتی گیر غنی و آمریکایی اطمینان یافت که این است ، ترون با خوشحالی گریه کرد: “بله! کی و کجا؟”

ترون اظهار داشت که به دلیل همه گیر جهانی می داند که این اتفاق به زودی رخ نخواهد داد ، اما وی تأیید کرد که با این ایده “عالی” سوار شده است و آماده است تا او را “لگد زد”.

وی گفت: “بنابراین تماشای این فیلم برای همه جالب خواهد بود زیرا من یک بازیگر صرف هستم. اما این بسیار سرگرم کننده خواهد بود! “

و طبق گفته کاربران توییتر ، این ایده قطعاً برای طرفداران جذاب است:

“گارد قدیمی” فیلمی تخیلی است که بازیگر 44 ساله در کنار کی کی لاین و چیوتل اجیوفور بازی می کنند. این داستان گروهی از مزدوران قرن با توانایی جادویی را که برای محافظت از اسرار خود می جنگند ، روایت می کند. هم اکنون در حال پخش در Netflix است.