#HappyBirthdaySachin: به دور از توده ها و تن ها of خدای کریکت Three سه چیز عجیب به اسم خود دارد

#HappyBirthdaySachin: به دور از توده ها و تن ها of خدای کریکت Three سه چیز عجیب به اسم خود دارد

جهان

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): اگر کریکت یک دین در هند است پس ساچین تندولکار خداست. در حالی که میزان مصرف کریکت در هند در سطح نمایی است ، Tendulkar یکی از دلایلی است که نیمی از جمعیت پرشکوه هند پس از این ورزش آغاز کردند.

افسانه cricketing هندی ، ساچین تندولکار ، که میلیون ها نفر در صفحه خود چسبیده است و دلیل همزمانی صدها نفر از مردم بر اثر اخراج وی از زمین است ، امروز 47 سالگرد تولد خود را جشن می گیرد.

این کریکت نمادی که به عنوان “Masterblaster Sachin” به دلیل سرخوردگی سوابق با خفاش ، لقب گرفته است ، معیارهای موجود در کریکت را برای نسل های بعدی قرار داده است.

جدا از همه جوایز افتخارآمیز ، افتخارات و سوابق برجسته ، هوادار دیوانه ساچین متعاقب خود با عجیب ترین و عجیب ترین حالت ها تجلی می یابد.

فقط معبد می تواند خدا را شاد کند

یک “معبد ساچین” در ایالت هند Bihar’s Patna ساخته شد تا یک افتخار مناسب به خدای کریکت هند بخورد. یک مجسمه به اندازه زندگی توسط طرفدار فوق العاده وی و بازیگر منطقه ای منوج تیوری ساخته شد. این معبد با بیش از 6000 فوت مربع (557 متر مربع) زمین با هزینه تقریبی هفت میلیون روپیه ساخته شده است (112،464 دلار؛ 69،805 پوند). این خانه بت های دیگر کریکت ها مانند کاپیتان هندی MS Dhoni و خفاش ستاره Yuvraj Singh را در خود جای داده است. یک آکادمی ورزشی و زمین کریکت نیز توسط این بازیگر ساخته شد.

Cricketer-Turn-Spiderman

هنگامی که یک فن دانشمندی است که در حال خزیدن خزنده است ، ادای احترام به همان اندازه عصبی است. در یکی از عجیب ترین ادای احترامات ابراز عشق به کریکت ، یک متخصص آراسته به نام گونه تازه کشف شده از عنکبوت “Marengo Sachin Tendulkar” نام برد.

پرجاپاتی اظهار داشت: “من نام گرفتم (یک عنکبوت) مارنگو ساچین تندولکار را به این دلیل که به نظر می رسد ساچین کریکت مورد علاقه من است.”

بخش “ساچین تندولکار” در بزرگترین زندان آسیا

در واقعیت کمی شناخته شده در مورد کریکت ، ساچین یک بخش در بزرگترین و بالاترین امنیت زندان آسیا ، تیار ، در دهلی نو دارد. طبق گزارش ها ، بخش در بین زندانیان تحت تعقیب و ممتاز است. کریکت همچنین دارای غرفه ای به نام وی در MIG Cricket Ground در بندرا ، بمبئی و یک ایستگاه در استادیوم Wankhede است.

در حالی که آرزوهای دلگرم کننده از تمام گوشه های جهان ریخته شده بود ، هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) یک فیلم ادای احترام را منتشر کرد که ضربات شکوهمندانه اش را در برابر انگلستان در سال 2008 پخش می کرد.

شورای بین المللی کریکت (ICC) ، هیئت مدیره جهانی کریکت ، وی را به عنوان “پربارترین خفاش تمام زمان” مورد ستایش قرار داد و سوابق تاریخی خود را به اشتراک گذاشت.

این کریکت که امروز 47 سال سن دارد ، روز پایان خود را در 16 نوامبر 2013 اعلام کرد. میلیون ها نفر در هندوستان بعد از مسابقه 200 و آخرین تست خود مقابل استرالیا در ورزشگاه ونکشی بمبئی با قلب های سنگین تعظیم خود را به سمت هواداران می بینند. کریکت نخستین بازیکنی است که در کریکت یک روز بین المللی (ODI) 10،000 رکورد کسب می کند و بالاترین گلزن کریکت ODI است. او همچنین تنها بازیکن تاریخ کریکت است که در یک مسابقه یک روزه 100 قرن بین المللی را به ثمر رسانده است.

ساچین همچنین موفق به دریافت برنده جایزه بالاترین جایزه غیرنظامی در هند ، بهارات رتنا شده است.


پاسخی بگذارید