Fox News با عنوان “Attack and Dethrone God” را هشدار داد که در توئیتری ویروسی می شود

Fox News با عنوان “Attack and Dethrone God” را هشدار داد که در توئیتری ویروسی می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

با اعتراض و تظاهرات ایالات متحده در مخالفت با خشونت پلیس ، برخی از بسترهای رسانه ای اعلام كردند كه این افراد درگیر بخشی از جنبش ضد سرمایه داری هستند كه توسط چپ رادیكال نفوذ كرده است.

جمله “حمله و دیترون خدا” جمعه شب در توییتر ویروس شد پس از اینکه Fox News این عبارت را در یک گرافیک گنجانده است.

فریم یخی که در The Ingraham Angle نشان داده شد ، پس از آنکه میزبان ، لورا اینگراهام ، در مصاحبه با نویسنده تری ترشی ، در رسانه های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت ، ناآرامی های جاری در ایالات متحده را با هوای زیرزمینی – یک سازمان تروریستی رادیکال چپ چپ فعال کرد. در دهه 1960

در طول مصاحبه ، اینگراهام لیستی از نمودارهایی را خواند که ادعا می کند نقطه هدف برنامه “حمله و دیترون خدا” بخشی از دستور کار این گروه بود ، اگرچه این عبارت در مانیفست Turchie ذکر شده وجود ندارد.

شهروندان به سرعت از این لیست مطلع شدند و به بیان قند خون اینگراهام و مقایسه برتر پرداختند.

برخی دیگر شوخی کردند که این لیست بلافاصله به تقویم “شنبه شب” اضافه می شود

مخالفان ترامپ پیشنهاد کردند که درج این عبارت اثبات این است که آنها در مسیر پیروزی قرار دارند.

برخی از کاربران بیانگر آنچه ممکن است پشتیبانی جسمی برای این ایده بوده است.

این جنجال به دنبال اعلامیه این هفته توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا است كه در آن اظهار داشت دولت وی انتفا را – یك مجموعه از دست دادن مخالفان فاشیسم – به عنوان “یك سازمان تروریستی” تعیین می كند.

گفته می شود “آنتیفا” بدون داشتن سازمان مرکزی و رهبران ، در مخالفت با وحشیگری پلیس در پی تشییع جنایات پلیس درگیر در تظاهرات در سراسر کشور شده است. در نتیجه مرگ جورج فلوید به دست مینیاپولیس ، مینسوتا ، افسران پلیس.