Finish Big RNC Trump با اعتراضات گسترده دیدار می کند

Finish Big RNC Trump با اعتراضات گسترده دیدار می کند

در این قسمت از خطوط خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان موضوعات مختلفی را بحث کردند ، از ناآرامی های خارج کاخ ​​سفید تا ناآرامی های لبنان تا تئوری های اینترنتی در COVID-19.

میهمانان

لیث معروف – تهیه کننده جوایز چندرسانه ای ، مشاور سیاست گذاری رسانه / قانون | زنده از بیروت

جوئل سگال – کارمند سابق کنگره | مترقی ها باید عملی باشند

استیو مالزبرگ – مفسران سیاسی جانباز ، میزبان پخش مطبوعات Eat Press در RT America جمعه ها 6:30 بعد از ظهر EST و یکشنبه ها 10:30 صبح EST | کنوانسیون GOP

Siouxsie Wiles – میکروبیولوژیست در دانشگاه اوکلند | نیوزیلند و COVID-19

در اولین ساعت مونولوگ جملار ، او هم کنوانسیون های دموکرات و جمهوری خواه را مورد انتقاد قرار داد. سپس ، لیث معروف و شین و جمارل پیوستند که انفجار اخیر در لبنان و روحیه گسترده تظاهرات متعاقب آن را دنبال کرد. لیث گفت برای او کاملاً واضح است که قدرتهای همسو با غرب مانند ایالات متحده ، فرانسه و عربستان سعودی در حال تظاهرات هستند و آنها را برای دستیابی به نتیجه ای تبلیغ می کنند. وی همچنین تاریخچه ای از برخی مشکلات مالی لبنان و چگونگی کنترل خارج از اختیار وزیر دارایی و دارایی این کشور را بیان کرد. لیث گفت که او وضعیت فعلی لبنان را آخرین چاره قدرتهای متفقین غربی در سوریه می داند ، که به گفته وی در آخرین قدم است و بنابراین هرج و مرج در لبنان آن را ادامه می دهد.

در ساعت دوم ، شین و جمارل با جوئل سگال ، دامپزشک سیاسی صحبت کردند که گفت که او فکر می کند انرژی جنبش زندگی سیاه و سفید برای موفقیت لازم به رهبران آموزش دیده نیاز دارد. سگال گفت که چپ ها نباید مرتكب اشتباه رسانه های سازمانی شوند و رهبران اشتباه را تبلیغ كنند ، و او به عنوان مثال در مورد مارتین لوتر كینگ و جان كونیرز صحبت كرد. جوئل همچنین گفت كه حمایت از بایدن برای چپ ترقی خواهان خودكشیمی نیست و گفت كه افراد بیشتری از دولت بایدن هریس بهره مند می شوند ، بنابراین مترقیان باید حزب دموكرات را به دست بگیرند و “فعالان بدخواه” كمك نخواهند كرد.

سپس شین و جمارل با استیو مالزبرگ صحبت کردند. که گفت که فقط در زمینه اپتیک ، کنوانسیون جمهوریخواهان بسیار برتر از کنوانسیون دموکرات ها است و از نظر ماده ، جمهوری خواهان نشان دادند که واقعاً دونالد ترامپ فراتر از هیاهوی رسانه ای متنفر از ترامپ است. استیو گفت که اگرچه فکر می کرد صحبت های ترامپ کوتاه تر و دارای انرژی بیشتری است ، اما هنوز انتظار داشت که یک ضربه پس از کنوانسیون برای ترامپ ببیند که بایدن آن را دریافت نکرد. استیو همچنین گفت که گفتن اینکه حزب دموکرات در حال حرکت به راست است ، خنده دار به نظر او رسید.

در ساعت سوم ، میزبانان با Siouxsie Wiles در مورد تجربه نیوزیلند با COVID-19 صحبت کردند ، و از 100 روز بدون یک مورد به دلیل اقدامات دقیق به یک مجموعه موارد اخیر در اوکلند رفت. آنها در مورد سطوح مختلف هشدار در نیوزیلند بحث کردند. وی همچنین در مورد اهمیت ارائه حمایت مالی به افراد تحت محدودیت قفل گفتگو کرد. سیوکسی همچنین ابراز ناامیدی از نظریه های توطئه در مورد COVID-19 ، از جمله این ایده که “این فقط آنفولانزا” و تجربه خود را به دلیل ارتباط سابق خود با بنیاد گیتس به داستان کشیده شده و در مورد اشتباهات مردم در مورد واکسن اعتقاد دارند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم