‘Feel the Warm’: پیراهن پیراهن با عکس ویروسی از برنی سندرز موجود برای خرید در وب سایت مبارزات انتخاباتی

‘Feel the Warm’: پیراهن پیراهن با عکس ویروسی از برنی سندرز موجود برای خرید در وب سایت مبارزات انتخاباتی

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ژاکت رسمی «رئیس Sanders Crewneck» 45 دلاری دارای عکس ویروسی برنی سندرز است که پارکا ، دستکش های دستباف و ماسک جراحی آبی رنگ بر تن دارد.

برنی سندرز ، سناتور دموکرات ورمونت ، که از حمایت گسترده ای در میان جمعیت جوان برخوردار است ، بار دیگر ویروسی شده است ، این بار به دلیل انتخاب گزینه های مد در هنگام تحلیف جو بایدن و همسر نامزدش کامالا هریس.

عکسی از سندرز که قبل از سوگند شدن بایدن در بلیچرهای تپه کاپیتول نشسته بود در حالی که چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا بلافاصله در شبکه های اجتماعی دست به کار شد و بهمن memes را به وجود آورد.

عکس سناتور دموکرات که روی دستکشهای بافتنی روی صندلی تاشو نشسته است بسیار محبوب شده است به طوری که مردم آن را با یادداشت معروف “غمگین کیانو” مقایسه می کنند – عکسی از کیانو ریوز بازیگر آمریکایی کانادایی که روی نیمکت پارک نشسته و لذت می برد یک ساندویچ.

بعداً سناتور ورمونت لباس خود را توضیح داد و گفت او ترجیح می دهد گرم بماند تا شیک پوش.

“در ورمونت ، ما لباس گرم می پوشیم – ما چیزی راجع به سرما می دانیم ، و چندان نگران مد خوب نیستیم. ما می خواهیم گرم بمانیم و این همان کاری است که امروز انجام دادم. “او روز چهارشنبه به گیل کینگ به CBS News گفت.

و به نظر می رسد که سناتور ، که خود را “سوسیالیست دموکرات” توصیف می کند ، از این شرایط بهره می برد ، زیرا وب سایت رسمی مبارزات انتخاباتی وی اکنون یک ژاکت برای خدمه unisex ارائه داده است که با عکس ویروسی تزئین شده است.

این اولین باری نیست که تیم مبارزات انتخاباتی سندرز سعی می کند از کالاهایی از نوع ویروسی پول بگیرد. این فروشگاه هنوز برچسب های “Feel the Bern” را ارائه می دهد – این شعار در طی مبارزات انتخاباتی انتخابات ریاست جمهوری 2015-2016 ایالات متحده منتشر شد. در آن زمان ، امکان بستن لباس زیر که با این شعار تزئین شده بود نیز وجود داشت. اگرچه لباس زیر به طور غیررسمی توسط گروهی از طرفداران مستقر در ورمونت به فروش می رسید ، اما در پایان سندرز از الگوی رفتاری استفاده کرد.