Famines، Front Line Organizing و Faux Grassroots

Famines، Front Line Organizing و Faux Grassroots

دموکرات ها فکر می کنند ما به اندازه کافی لال شده ایم که تبلیغات جدید “بچه های آنها عاشق جو بایدن” هستند زیرا ما از پاسخگویی آنها خودداری می کنیم.

نویسنده پرکار ، مورخ و مدیر اجرایی موسسه سه قاره ، دکتر ویجی پرشاد، به Misfits گفت که نرخ بیکاری 20 درصدی ایالات متحده که اخیراً به آن رسیده و احتمالاً از آن فراتر رفته ، چیزی نیست که در شرایطی که انتظار داشتیم تحت شرایط “قفل بزرگ” انتظار داشته باشیم. به نظر نمی رسد که هیچ یک از اعضای اصلی ثروتمندترین کشور جهان این مسئله را درک کنند که آنها با یک بحران بشردوستانه روبرو هستند. پرشاد چشم انداز یک پاسخ انسانی را در ایالات متحده ارائه داد و توضیح داد که دولت ها واقعاً در چه مرحله ای به کار خود ادامه می دهند ، از جمله در ایالت کرالا هند. این سه عقیده حاکم عصر ما ، افزایش سرمایه داری در بسترهای نرم افزاری ، و آنچه در همسایگی ما در آینده به نظر می رسد ، تجزیه می کنند.

دکتر بیل هونگمندموکراتهای مترقی پیشرو در آمریکا و هماهنگ کننده خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان تیم سازمان دهنده مسئله حقوق بشر برای دموکراتهای مترقی آمریکا ، تقاطع مراقبت های سالمند ، نژاد ، مسکن و فقر را در قلب انفجار COVID-19 توضیح داد. در امریکا. وی میزبان بافی شلوبر و جملار توماس را در مورد نتایج برخی اقدامات سازماندهی پرستاران در کالیفرنیا به روز کرد و بینشی در مورد شرایط اتاق های اورژانس کالیفرنیا ، چگونگی کاهش بودجه بر بهداشت و مراقبت های بهداشتی ، و اینکه چرا پرستاران و کارمندان بیمارستان نیاز به حمایت های کار دارند ، ارائه داد. به اندازه سایر کارگران آنها به تحقیر تاریخی که این کشور برای پرستاران و سایر کارگران و فرصتی که همه گیر ارائه می دهد ، پرداختند ، با تمرکز توجه بر کارهای مهم و رفتارهای بی پروا آنها ، به شناخت سایر جنایات اقتصادی ما پرداختند.

Misfits همچنین هشدارهای شدید برنامه جهانی غذا راجع به قحطی گسترده ، آخرین طوفان های بزرگ برای پراکنده شدن در سراسر ایالات متحده ، استادان دست نشانده در پشت برخی از اعتراضات در مورد تعطیلی اجتماعی ، آینده مراقبت های بهداشتی آمریکا و برنامه های DNC برای برگزاری درون شخصی اولیه ، تب های جهنمی یا زیاد است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید