F ** k Up را خاموش کنید: سرخپوستان ویرایشگر گلوبال تایمز را به دلیل گفتن ارتش هند برای PLA منطبق نیست

F ** k Up را خاموش کنید: سرخپوستان ویرایشگر گلوبال تایمز را به دلیل گفتن ارتش هند برای PLA منطبق نیست

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ماه ها خصومت مرزی بین هند و چین در شبکه های اجتماعی منعکس شده است ، در حالی که نسل تلفن های هوشمند در هر دو کشور در کلمات توییتر جنگ کلمات را آغاز می کنند ، در حالی که سربازان دو غول آسیایی شاهد درگیری های خشونت آمیز در منطقه مورد مناقشه لاداخ هستند ، گزارش علل در طرف هند.

وقتی مدیر مسئول روزنامه گلوبال تایمز ، یک رسانه دولتی چینی ، در پی ادامه درگیری با مرز ، عکس مستقیم از ارتش هند گرفت ، میم ها و فیلم های خنده دار شبکه های اجتماعی را تحت فشار قرار داد.

هو شیژین ، که معمولاً تمرینات ارتش چین را با زیرنویس ها به اشتراک می گذارد ، روز دوشنبه ویدیویی از نیروهای ارتش آزادیبخش مردم (PLA) را منتشر کرد که در حال تمرین مشترک زمینی و هوایی در منطقه تبت هستند.

وی با هدف قرار دادن مستقیم هندی ها ، این كلیپ را كپشن عنوان كرد و گفت كه مخاطبان این ویدئو “البته سربازان و سیاستمداران هند” هستند و تأكید كرد كه ارتش هند با PLA تطبیق ندارد. بنابراین ، سربازان نیز باید به خود افتخار کنند.

فیلم پرتاب موشکهای هوایی سربازان PLA و پرتاب بمب از هلی کوپترها ، واکنشهای خنده دار شهروندان هندی را برانگیخته است ، آنها گفتند که این فیلم “خیالی از لا لا” است و وضعیت واقعی متفاوت از “فیلمنامه” است فیلم “، همانطور که ضد آتش وجود دارد.

دیگران با تبریک گفتن او به خاطر بازی دیگری که از او الهام گرفته از “PUBG” است ، طعنه زدند به Xijin ، در حالی که دیگران نسبتاً بی ادب بودند و از او خواستند “سکوت کند”.

در روزهای اخیر ، گلوبال تایمز چندین فیلم از تمرین پرسنل ارتش چینی در منطقه هیمالیا را ارائه داده است. بیشتر اوقات ، فیلم ها توسط بسیاری از هندی ها مورد تمسخر و تمسخر قرار گرفته اند.

تنش های مداوم بین هند و چین که از ماه آوریل ادامه دارد ، در اواخر ماه اوت شعله ور شد ، زمانی که هر دو کشور یکدیگر را به عبور از مرز کنترل واقعی و شلیک گلوله متهم کردند ، این اولین استفاده از سلاح گرم در منطقه برای 40 سال است.