‘F ** k It’: بل دلفین نشان می دهد مادرش با او صحبت نمی کند

‘F ** k It’: بل دلفین نشان می دهد مادرش با او صحبت نمی کند

مری-بل کیرشنر ، مدل مشهور تحریک کننده و کاسپلای بریتانیایی که برای بسیاری معروف به بل دلفین است ، قول خیره کننده ای را به طرفداران خود داد و ماه گذشته گفت که نه تنها سرانجام یک فیلم پورنو ایجاد می کند ، بلکه سپس کاندوم مورد استفاده در کلیپ را نیز به فروش می رساند.

بل دلفین اعتراف کرد پس از اینکه مادرش را در مورد برنامه های خود برای ارسال محتوای تحریک انگیز دختر و پسر در حساب OnlyFans خود مطلع کرد ، در حال حاضر “واقعاً در حال گفتگو” با مادرش نبود. با این حال این وبلاگ نویس وابسته به عشق شهوانی گفته است که خانواده دوست پسر او با حضور او در پلت فرم X دارای شرایط خوبی هستند.

دلفین در حین پخش پادکست impulsive گفت: “من به مادر خود گفته ام و او خوشحال نیست. طرف همسرم از تمام خانواده او ، همه آنها می دانند و بسیار شبیه این موضوع هستند که خیلی عجیب هستند.”

با این وجود 21 ساله اعتراف کرد که خوشحال نخواهد شد که فرزندان آینده اش ببینند که او قبلاً چه کاری انجام داده است – کاری که این سرگرم کننده “فیلم های خودارضایی” نامید. دلفین به مجری برنامه پادکست ، مایک مجلاک گفت ، اگر او فقط یک قدم جلوتر برود تفاوت زیادی نخواهد داشت.

“این محتوا همانطور که هست ، من قبلاً از دیدن بچه های آینده خود متنفرم ، منظورم این است که قبلاً درست است ، درست است؟ بنابراین راهی که به آن فکر کردم مثل این است که من قبلاً آن خط را رها کردم و ناراحت کننده بود. »

دلفین گفت: “بنابراین اگر من می توانستم کارهای بیشتری انجام دهم و اساساً همان کار را انجام دهم – منظورم این است که همه چیز درست است؟ همه چیز برای خانواده است ،” واقعاً تفاوتی با آنچه که من دارم ندارم من در حال حاضر انجام می دهم ، نشان دادن آن به خانواده بسیار ناجور است ، بنابراین ، آن را **.

بل از سال 2019 پس از راه اندازی حساب تقلیدی در Pornhub برای ارسال برخی از مطالب “عجیب” (به قول وی) و حتی فروش آب حمام خود به “پسران بازیگر تشنه” هر شیشه ، مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. از آنجا که محتوای مربوط به بزرگسالان مرتبط با cosplay در اینترنت شروع به دامن زدن کرده است ، Delphine به دلیل نقض شرایط این شرکت از اینستاگرام ممنوع شد زیرا برخی از پست های وی بیش از حد صریح دانست

این مدل فعالیت خود در شبکه های اجتماعی را تا نیمه اول سال 2020 به میزان قابل توجهی کاهش داد تا در ماه ژوئن با تبلیغ مجدد به حساب های OnlyFans و TikTok که به تازگی راه اندازی شده است ، بازگردد. این مشهور در ماه نوامبر فاش کرد که او در آستانه ضبط اولین فیلم پورنو خود است که نه تنها “همه چیز را نشان می دهد” بلکه ظاهرا یک هدیه با تأخیر به طرفدارانش ارائه می دهد.

دلفین با جسارت بسیاری ادعا کرد: “من قصد دارم کاندومی را که در این فیلم استفاده می کنیم بفروشم.”

با این حال ، به گفته کسانی که از محتوای پورنوگویی وعده داده شده بسیار انتظار داشتند ، این کلیپ حتی قبل از اینکه وی فرصتی برای رونمایی از آن در روز کریسمس پیدا کند ، به رسانه های اجتماعی درز کرده است. بسیاری هجوم آوردند و نوار جنسی را به عنوان “تخریب گسترده” توصیف کردند.