F F *** چیست؟ “فیلم” صنایع دستی مانند “بر سر پایگاه فضایی فرماندهان فضایی ایالات متحده Wows

F F *** چیست؟ “فیلم” صنایع دستی مانند “بر سر پایگاه فضایی فرماندهان فضایی ایالات متحده Wows

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بنا بر گزارش ها ، این شیء پرواز ناشناس در هنگام پرواز هوایی به فرماندهی پدافند هوایی آمریکای شمالی (NORAD) ، مرکز دفاع هوایی متمرکز و بسیار مستحکم و هشدار دهنده اولیه در نزدیکی کلرادو اسپرینگز ثبت شده است که به منظور هشدار به پنتاگون و کاخ سفید در صورت برخورد هوایی قریب الوقوع طراحی شده است. یا حمله هسته ای علیه آمریکای شمالی.

یکی از کاربران رسانه های اجتماعی فیلم هایی از یک کاردستی ناشناس ، سفید و گوی مانند پرواز در بالای سطح در منطقه ای جنگلی را ضبط کرده است ، با گزارش فیلم هایی که گفته می شود در خارج از پایگاه سخت محکم NORAD در زیر کوه Cheyenne در کلرادو اسپرینگز ، کلرادو فیلمبرداری شده است. .

“کجاست؟ *** *** این چیست؟ ” صدایی در پشت دوربین شنیده می شود که می گوید ، در حالی که صدای تند و تیز مشخص در میان پچ پچ متناوب پرنده شنیده می شود.

این ویدئو توسط ET Data Base ، یک کانال محبوب اختصاص داده شده به بینش UFO ، در YouTube بارگذاری شد و کاربران در این باره اندیشیدند که این برخورد نزدیک از نوع تاری چیست.

“صدای عجیب و غریب در پس زمینه چیست؟” یک کاربر کنجکاو پرسید. “Tic tac UFO if legal video” ، یکی دیگر از سخنان خود را با اشاره به مشاهده مشهور سال 2004 یك موضوع پرواز ناشناس به روش Tic Tac از طرف نیروی دریایی F / A-18s.

کاربر دیگری با اشاره به تعداد بیشماری از اینترنت ، تلویزیون و ادبیات مبنی بر احتمال یافتن دولت برای یافتن یک بشقاب پرنده سقوطی و استفاده از آن برای توسعه فناوری پیشرفته هواپیمای هواپیما ، گفت: “این یک UFO بیگانه فرازمینی NORAD است.”

“منطقی می گویم هواپیما یا هلیکوپتر بود اما به نظر می رسد گرد و سفید است و این واقعیت که در نزدیکی یک پایگاه نظامی قرار دارد ، باعث می شود فکر کنم ، به هر حال یک دید خوب است.”

پایگاه کلرادو چشمه های NORAD یکی از سنگین ترین و مستحکم ترین تجهیزات ساخت بشر در جهان است که مجموعه کوه های Cheyenne به معنای واقعی کلمه برای مقاومت در برابر انفجار هسته ای طراحی شده است ، با یک سیستم بانکر که در 610 متر زیر کوه واقع شده است ، توسط انبوهی از آب بسته می شود. درهای انفجار بتونی و فولادی.

این مجموعه در دهه 1960 در اوج جنگ سرد ساخته شد. این شناخته شده است برای انواع افسانه ها و عاشقانه ، و بینش UFO هر از گاهی غیر معمول نبوده است. با این حال ، بیشتر به عنوان صنایع دستی اشتباه شناخته شده برکنار می شوند.