Exorbitant ‘Ego Trip’: شهروندان تازه نفس با عنوان شاهزاده هری ، لایحه سفر رسمی مگان مارکل فاش شد

Exorbitant ‘Ego Trip’: شهروندان تازه نفس با عنوان شاهزاده هری ، لایحه سفر رسمی مگان مارکل فاش شد

جزییات مربوط به هزینه آخرین تور رسمی سفر شاهزاده هری و مگان مارکل قبل از کناره گیری آنها از زمان روی کار آمدن سلطنت های سلطنتی با اعلام حساب های سالیانه کاخ ، مبلغ 5.3 میلیون پوند هزینه سفر کاخ در 2019/2020 اعلام شد.

آخرین تور رسمی شاهزاده هری و مگان مارکل به عنوان اعضای خانواده سلطنتی ، بر اساس گزارش های رسمی کاخ منتشر شده در روز جمعه و به نقل از دیلی میل.

در آن زمان ، دوک و دوشس ساسکس پسر بچه چهار ماهه خود Archie Mountbatten-Windsor را با خود به تور آفریقای جنوبی در سپتامبر 2019 برده بودند.

شاهزاده هری سپس سفر به آنگولا ، مالاوی و بوتسوانا را به تنهایی ادامه داد.

جزئیات مربوط به صورتحساب سفر به آسمان توسط دوک و دوشس ساسکس به عنوان بخشی از گزارش کاخ سلطنتی و حساب های منتشر شده در 25 سپتامبر ، که نشان می دهد کل صورتحساب سفر سلطنتی در 2019/2020 5.3 میلیون پوند بود ، که یک مبلغ 15.2 درصد افزایش نسبت به 4.6 میلیون پوند سال گذشته.

با درک انبوهی از انتقادات ، منابع از سوی رسانه ها توجیه کننده هزینه های جمع شده توسط دوک و دوشس ساسکس عنوان شدند.

این منابع با تأکید بر اینکه تور آفریقا یک سفر مهم بوده و مورد تأیید وزارت امور خارجه است ، گفت:

“دوک و دوشس ساسکس بیش از 20 نامزدی را به عهده گرفتند ، و توجهات خود را به تعدادی از اهداف ارزشمند ، به ویژه آگاهی از کار و میراث Halo Trust جلب کردند. [an anti-landmine charity championed by Princess Diana]… این بازدید ، به عنوان یک دیدار رسمی که توسط دولت تأمین مالی شده بود ، اهدافی را که برای آن تعیین شده بود تحقق بخشید. “

لوایح عظیم

صورتحسابهای عظیم سفر توسط گروه مبارزات ضد سلطنتی جمهوری مورد انتقاد قرار گرفت. این گروه تأكید كرد كه ارقام منتشر شده از پس هزینه واقعی سالیانه سلطنت بر نمی آیند. جمهوری دوم را 345 میلیون پوند تخمین زده است.

وی گفت: “این ارقام سو abuse استفاده روزانه از پول در سفرهای کوتاهتر به سراسر کشور را نشان نمی دهد ، هنگامی که می توانند با اتومبیل بروند هلی کوپتر می برند ، وقتی که می توانند با قطار بروند رانندگی می کنند. افزایش 15 درصدی هزینه های سفر در شرایطی که بیمارستان ها نتوانند بهترین مراقبت را برای هر فرد نیازمند داشته باشند ، زمانی که معلمان در تلاشند تا هزینه کتاب و تجهیزات لازم را پرداخت کنند و پلیس تا مرز شکستن کشیده شود ، رسوایی است. ” اسمیت

در همین حال ، روز دوشنبه کاخ باکینگهام تأیید کرد که دوک و دوشس ساسکس مبلغی “نامعلوم” را برای اجاره و نوسازی ملک ویندزور خود ، کلبه Frogmore پرداخت کرده اند.

پیش از این خواستگاری هایی برای شاهزاده هری و مگان مارکل برای بازپرداخت 2.4 میلیون پوند پول مودیان که برای بازسازی مکان هزینه شده بود ، بود که این زوج تصمیم گرفتند به عنوان یک پایگاه دائمی در انگلیس ، در کنار عمارت خود در کالیفرنیا نگهداری کنند ، 11 میلیون پوند

شهروندان آنلاین برای بحث در مورد صورتحساب سفر منتشر شده توسط سلطنتی ، به سرعت آنلاین شدند. بعضی ها تور آفریقای جنوبی توسط ساسکس ها را به عنوان “یک سفر خودخواهانه” مورد انتقاد قرار دادند.

دیگران از شاهزاده هری و مگان مارکل دفاع کردند و خاطرنشان کردند که آنها “قصاص” می شوند.

این سفر 10 روزه در آفریقای جنوبی که در ابتدا به عنوان یک دیدار نمایشی معرفی می شد ، شامل 11 پرواز چارتر و دو هواپیمای مسافربری بود که تقریباً 246 هزار پوند هزینه داشت و منجر به ساخت یک مستند تلویزیونی انفجاری ، هری و مگان: یک سفر آفریقایی شد.

در مصاحبه بمب ، یک دوشس عاطفی ساسکس مبارزه خصوصی خود را برای کنار آمدن با بارداری و مراحل اولیه مادری نشان داد در حالی که در کانون توجه بی وقفه رسانه های اغلب منفی قرار داشت.

مگان مارکل همچنین گفته بود که خانواده پرنس هری هرگز نپرسیده اند که آیا او “خوب است”.
پرنس هری همچنین بیانیه ای منتشر كرد و مطبوعات انگلیس را به یك “كارزار بی رحمانه” علیه همسرش متهم كرد.

چندین ماه بعد ، در ژانویه 2020 ، ساسکسها تصمیم خود را برای کناره گیری از سلطنت های ارشد کار اعلام کردند تا به دنبال استقلال مالی و تقسیم وقت خود بین کانادا و انگلیس باشند.

این زوج با حفظ عناوین رسمی HRH خود ، در حالی که دیگر از آنها استفاده نمی کردند ، در تاریخ 31 مارس به طور رسمی از مقام ارشد سلطنتی کنار رفتند.

شاهزاده هری و مگان مارکل متعاقباً در ژوئیه سال 2020 به ایالات متحده نقل مکان کردند ، و در آنجا عمارتی در سانتا باربارا ، یک شهر ساحلی مرفه خارج از لس آنجلس ، کالیفرنیا به دست آوردند و اخیراً یک قرارداد چند میلیون پوندی با نتفلیکس امضا کردند.