Ever-Vibrant India: Folk Dancer Designs Special PPE Kit به عنوان جشن Navratri در میان COVID ممنوع

Ever-Vibrant India: Folk Dancer Designs Special PPE Kit به عنوان جشن Navratri در میان COVID ممنوع

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

‘Navratri’ ، “نه شب” پرستش الهه دورگا در سراسر هند برگزار می شود ، اما جشن و سرگرمی آن در ایالت گجرات به دلیل عظمت آن معمولاً بی نظیر است. علاوه بر افرادی که آن را با روزه گرفتن و اقامه نماز در معابد جشن می گیرند ، این جشنواره مشخص شده است توسط مردان و زنان جوان که با آهنگ های موسیقی گاربا در حال رقصیدن هستند.

با COVID-19 در فصل جشنواره ، روحیه های فدائیان هندو را در سراسر هند کاهش می دهد ، یک رقصنده محلی “گاربا” از ایالت گجرات موفق شد یک کیت سفید PPE را به یک لباس پر جنب و جوش با مضمون Navratri تبدیل کند.

Anuj Modiliar برای تشکر از کارگران خط مقدم جبهه مقابله با ویروس کرونا در هند یک کیت ، ماسک و سر مخصوص PPE طراحی کرده است.

ANI به نقل از مودلیار گفت: “اگرچه دولت Garba را ممنوع كرده است ، من می خواستم از رزمندگان COVID-19 مانند پزشكان ، پلیس ، سیاستمداران و غیره با به تصویر كشیدن آنها در لباس Garba با مضمون PPE تشكر كنم.”

Modiliar کیت پلاستیکی PPE را با نقش های نخست وزیر هند ، نارندرا مودی و وزیر کشور آمیت شاه بر روی آن طراحی کرد.

چندین ایالت هند ، از جمله گجرات ، جایی که جشنواره نه روزه Navratri با شور و شوق زیادی برگزار می شود ، جشن ها را ممنوع کرده است تا از تجمع تعداد زیادی از مردم در میان شیوع ویروس کرونا در این کشور جلوگیری شود.

این اولین بار است که در تاریخ اخیر ایالت گجرات هیچ رویداد گاربا در طول جشنواره برگزار نمی شود. با این حال ، دولت ایالت اجازه پرستش بدون تماس الهه دورگا را داده است.

این جشن ها در ماهاراشترا ، دهلی ، گوا و سایر ایالت ها کوچک تر شده اند ، دولت در زمینه محدودیت ها دستورالعمل هایی را صادر کرده است.

بار پرونده های هند با رسیدن به ایالات متحده که در حال حاضر آسیب پذیرترین کشور جهان است ، از 7.1 میلیون نفر گذشته است. براساس وزارت داخله فدرال ، این کشور 861،853 مورد فعال دارد. این 67000 مورد جدید را فقط در روز یکشنبه ارسال کرده است. هند برای امروز در روز نهم بیش از موارد جدید بهبود یافت.