Elon Musk توییتهایی که بیگانگان اهرام را ساختند

Elon Musk توییتهایی که بیگانگان اهرام را ساختند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

استعمار احتمالی فضایی بار دیگر در حال حاضر است ، این بار با یک تئوری عجیب اما به ظاهر زبان در گونه که اهرام توسط فرازمینی ها ساخته شده اند.

ایلون مسک پنجشنبه شب برای به اشتراک گذاشتن برخی از دانش تاریخی که کمتر کسی جرات صحبت در مورد آن را دارد به توییتر رفت.

“بیگانگان اهرام را ساختند [obviously]، “بنیانگذار تسلا و SpaceX نوشت ، با اشاره به اینکه فرعون رامس دوم نیز احتمالاً از این جهان خارج است.

و در حالی که به نظر می رسد برخی از کاربران شوخی الون را به ارزش اسمی دریافت می کنند (هیچ مدرکی مبنی بر دخالت غیرقانونی در ساخت هرم وجود ندارد) ، برخی دیگر نسبت به این موضوع شکاک بودند.

یکی از مفسران گفت: “من می گویم دایناسورها اهرام را ساخته اند.” شوخی کرد.

یکی دیگر پرسید، “آیا بیگانگان پیش پرداخت شما را می پردازند؟” با اشاره به تبادل ناخوشایند آنلاین موسک با همسرش در مورد استفاده از ضمایر.

نظریه من این است که الون یک فرازمینی است ، ” رفت یک نظریه دیگر “او در طیف اوتیسم بیگانه قرار دارد (هنوز هم برای انسان هوشمند است) بنابراین او را تبعید کردند و او اکنون در حال پیشرفت است.”

مغول فناوری در گذشته برای توییت های غیرمجاز دچار مشکل شده است: اظهارات وی در مورد گرفتن خصوصی تسلا برای وی 40 میلیون دلار و پست رئیس رئیس شرکت هزینه شده است و اظهارات اهانت آمیز وی درباره غواص غار تایلندی باعث طرح دعوی توهین شد.

الون ماسک این هفته همچنین با بیل گیتس در مورد همه گیری کرونور ویروس درگیر درگیری شد. کارآفرین میلیاردر درباره این بیماری همه گیر است و ادعا می کند که تست های مثبت کاذب شدت این وضعیت را اغراق می کند و لازم نیست که قفل کاری لازم باشد.

بیل گیتس ، صدها میلیون دلار برای ساخت واكسن علیه ویروس متعهد شده است ، اجاره موسك را “ظالمانه” خواند و به او پیشنهاد كرد كه بهتر به مباحثی كه بهتر می داند بماند.

ماسک در پاسخ به سبک بوفونری امضای خود ، با صدای جیر جیر جیروز: “این شایعه مبنی بر اینکه بیل گیتس و من عاشق آن هستیم کاملاً نادرست است.”