Ellen’s Degenerate: میزبان Talk Show فصل جدید را با عذرخواهی از کارکنان قربانی آغاز می کند

Ellen’s Degenerate: میزبان Talk Show فصل جدید را با عذرخواهی از کارکنان قربانی آغاز می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

الن دی جنرس مجری برنامه گفتگوی اوایل عصر روز دوشنبه یک کلیپ پنج دقیقه ای از برنامه خود منتشر کرد و ادعا کرد که علی رغم سالها ادعای بدرفتاری جنسی و آزار و اذیت سه تهیه کننده که اخراج شده بودند ، همچنان به عنوان مجری “بانوی مهربان باش” زندگی می کرد. مرداد

الن دی جنرس ، مجری تلویزیون آمریکایی ، فصل جدیدی را با عذرخواهی از کارکنانی که به دلیل “محیط کار مسموم” از برنامه ترک گفتند یا اخراج شده اند ، آغاز کرده است. اما کاربران شبکه های اجتماعی به سرعت درخواست های او را برای بخشش مسخره کردند.

بازیگر و بازیگر طنز از قسمت اول فصل هجدهم استفاده کرد الن، ضبط شده در مقابل مخاطبان عجیب و غریب مجازی در صفحه های ویدئویی ، برای رسیدگی به رسوایی که در ماه جولای رخ داد.

دی جنرس در مونولوگ پنج دقیقه ای افتتاحیه خود که به عنوان یک کلیپ قبل از پخش شب منتشر شد ، گفت: “من فهمیدم که در اینجا اتفاقاتی افتاده است که هرگز نباید اتفاق می افتاد”. “من این مسئله را بسیار جدی می گیرم و می خواهم بگویم که من از افرادی که تحت تأثیر قرار گرفتند بسیار متاسفم”.

میزبان اذعان کرد خسارتی که افشاگری های نژادپرستی ، آزار جنسی و اخراج های ناعادلانه به تصویر او به عنوان “بانوی مهربان باشد” وارد کرده است – بنابراین اصطلاح شبانه روزی را که به یاد تایلر کلمنتی ، مرد جوانی که مرتکب شد ، تصویب کرد خودکشی بعد از اینکه به خاطر همجنسگرایی مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

وی گفت: “شناخته شدن به عنوان بانوی” مهربان باشید “موقعیت سختی است.” “بگذارید در آنجا به شما مشاوره بدهم ، اگر کسی در فکر تغییر عنوان یا لقب دادن به خود است ، با خانم” مهربان باشید “همراهی نکنید.”

این مشهور هنگامی که گفت: “من می دانم که در موقعیت امتیاز و قدرت هستم ، نشانه هایی از” مجموعه ناجی سفید “را نشان داد و فهمیدم که مسئولیت با آن همراه است.

و او حتی خواستار همدردی شد و ادعا كرد “من خودم را آزار می دهم”.

اما DeGeneres اصرار داشت که او واقعاً “آن شخصی است که شما در تلویزیون می بینید” ، قبل از اینکه برخی از اشتباهات خود را ذکر کند. وی گفت: “من همچنین چیزهای زیادی هستم. گاهی ناراحت می شوم. عصبانی می شوم. مضطرب می شوم. ناامید می شوم”. “من بی تاب می شوم. و من روی همه اینها کار می کنم. من یک کار در حال انجام هستم”.

وی ادعا كرد: “من در فیلم های سینمایی نقش یك زن مستقیم را بازی كرده ام بنابراین بازیگر بسیار خوبی هستم اما به نظر من آنقدر خوب نیستم كه بتوانم 17 سال هر روز اینجا بیایم و تو را گول بزنم.”

پس از اینکه Buzzfeed ماجرا را در اواسط ژوئیه اعلام کرد ، 36 کارمند سابق متهم شدند الن تهیه کنندگان اجرایی کوین لمان و اد گلاوین و تهیه کننده مشترک اجرایی سو m رفتار و آزار و اذیت جنسی. تلویزیون برادران وارنر اخراج خود را در 17 آگوست اعلام کرد.

“او می داند که *** همچنان ادامه دارد ، اما همچنین نمی خواهد آن را بشنود” ، یک سوت افکن به Buzzfeed گفت. یکی دیگر از آنها گفت: “شما نمی توانید به مدت 17 سال در مقابل مخاطبان به اندازه مخاطبان خود بایستید و کلمات” با یکدیگر مهربان باشید “را بگویید و کاری را که او انجام داده انجام دهید.”

سایر کارمندان از اظهارات نژادپرستانه همکارانشان که خنده شان گرفته بود صحبت کردند ، در حالی که برخی گفتند که آنها فقط به دلیل مرخصی چند روزه به دلیل بیماری یا شرکت در مراسم خاکسپاری خانواده اخراج شدند.