E.T. یا CGI؟ فیلم شاهد عینی یوفوها را در حال حرکت در سراسر ماه – فیلم ها

E.T. یا CGI؟ فیلم شاهد عینی یوفوها را در حال حرکت در سراسر ماه – فیلم ها

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

علاقه مندان بیگانه به دنبال بارگذاری اخیر یک فیلم شگفت آور واضح و روشن که نشان می دهد چندین اشیاء اسرارآمیز در حال شناور بر روی ماه هستند ، به طور فعال در جستجوی پاسخ ها و فیلم های خام هستند.

YouTuber ژان میشل تناک در اوایل این ماه علاقه خود را به نظریه پردازان توطئه و شکارچیان UFO نسبت به آپلود خود “OVNI sur la Lune” که از زبان فرانسه از “UFO on the Moon” ترجمه شده ، کم کرد.

کلیپ کوتاه 70 ثانیه ای ، که گفته می شود در اواخر بعد از ظهر 26 مارس در مونترال ، کانادا ضبط شده است ، توده های مختلفی را نشان می دهد که به نظر می رسد از فاصله دور ماه در حال پرواز هستند و به آنها امکان می دهند سایه هایی بر روی بدن نجومی بزنند.

شایان ذکر است که این تنها ویدیو در کانال Tenac است و حساب کاربر در تاریخ 3 آوریل – همان روز آپلود – ایجاد شده است.

به طور طبیعی ، شهروندان صحت ویدیو را زیر سؤال بردند. با این حال انیماتورهای کاترین راس و مندز مندز شک و تردید خود را یک قدم جلوتر برداشتند و سعی کردند ببینند آیا می توانند صحنه را از نو بسازند.

در حالی که تفریحات مندز می تواند ابعادی در مورد وجود زندگی بیگانگان به وجود آورد ، اما وقتی این دو کلیپ مخلوط می شوند ، فیلم اصلی بسیار واقعی تر به نظر می رسد.

راس با استفاده از اشیاء شناور ناشناس و فیلم های مختلف ماه ، در طراحی رؤیت UFO ناخوشایند خود از رویکرد متفاوتی استفاده کرد.

YouTuber پشت کانال توطئه افشای صفحه “Grimreefar” در مورد فیلم محبوب UFO با بریتانیا دیلی استار آنلاین در اوایل این هفته بحث کرد و گفت که اگرچه مطمئناً ممکن است این کلیپ ویدیویی جعلی باشد ، اثبات این مسئله کمی مشکل خواهد بود.

آنها گفتند: “تنها راه اطمینان 100٪ اطمینان این است که اگر اپراتور کانال لینک بارگیری فایل ویدیویی خام را در اختیار ما قرار دهد.”

اما ، با وجود تلاش برای جلب توجه ژان میشل تناک در بخش نظرات تحت ویدیو و مشخصات کاربر ، ظاهرا MIA هستند.

در همین حال ، شهروندان دیگر که در این فیلم گیر افتاده اند ، تئوری های خود را در مورد آنچه که توده های شناور می توانند ارائه کرده اند ارائه داده اند. به گفته یوتیوب کاربران شان ، بشقاب پرنده ها “آشکارا نهنگ ماه هستند”.


پاسخی بگذارید