Dwayne ‘The Rock’ Johnson’s Endorsement of Biden Triggers Wave of Gut-Busting Memes

Dwayne ‘The Rock’ Johnson’s Endorsement of Biden Triggers Wave of Gut-Busting Memes

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

سوپراستار حرفه ای بازنشسته که تبدیل به هالیوود شد بارها و بارها با این ایده ورود به سیاست معاشقه كرده و هر از گاهی در مورد مسائل سیاسی سنجیده است اما قبلاً هرگز به طور رسمی از یك كاندیدا حمایت نكرده است.

Dwayne “The Rock” جانسون “مستقل سیاسی و مرکزگرای سیاسی” که خود توصیف شده است ، از جو بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری و کامالا هریس ، نامزد معاون ریاست جمهوری حمایت کرده است ، و رقابت سال 2020 را “بدون شک حیاتی ترین انتخاباتی که کشور ما طی دهه های گذشته دیده است” لقب داده است.

جانسون در یک ویدیو ارسال شده در توییتر می گوید: “ببینید ، من در همه احزاب دوست دارم ، اما چیزی که همیشه می توانیم در آن توافق کنیم گفتگو و گفتگو است ، و جایی که آن مکالمه انجام می شود ، همیشه مهمترین قسمت است.” .

در این ویدیو جانسون صحبت می کند که بایدن و هریس صحبت می کند ، در طی آن بازیگر نتیجه می گیرد که بایدن و هریس بر اساس ارزشهای اصلی “انسانیت” ، “احترام” و “نجابت” “بهترین انتخاب برای هدایت کشور ما” هستند.

اطلاعیه راک فوراً طرفدارانش را به چندین اردوگاه تقسیم کرد ، برخی از آنها پرسیدند چرا خودش را کاندید نکرده است و دیگران ابراز ناامیدی کرده یا او را به “فروش” متهم کرده اند.

برخی دیگر اظهار داشتند که “هیچ کس مراقب” تأیید مشاهیر نیست و از ستارگانی مانند جانسون خواست “از سیاست دور باشند”.

طرفداران بایدن نیز به همین منوال به قدرت رسیدند و در انتظار جانسون و رئیس جمهور درگیر توییتر شدند و از The Rock به “مقاومت” استقبال کردند.

فقط چند کاربر در واقع احساساتی را که جانسون در ویدئوی خود ابراز کرده است ، از جمله اظهار نظری در مورد “همدلی” احتمالی نامزدهای دموکرات ، قبول کردند.

“جو بایدن به جنگ عراق رأی داد. این مهربانانه یا همدلانه نبود من به ترامپ رأی دادم زیرا او ضد جنگ است. “

دیگری اظهار داشت: “بله – آنها احترام ما را کسب نکرده اند” و مواضع بحث برانگیز بایدن و هریس در مورد ازدواج همجنسگرایان و حمایت از لایحه جنایتی را که منجر به حبس گسترده تعداد زیادی از آفریقایی تبارهای آمریکایی و سایر اقلیت ها به جرایم کوچک شد ، یادآوری کرد.

جانسون ، ستاره فیلم های Jumanji و The Fast and the Furious ، به الن در سال 2017 گفت که او “جدی فکر می کند” برای ریاست جمهوری در سال 2020 کاندیدا شود ، و قبلاً از سناتور دموکرات الیزابت وارن در دوران نامزدی خود برای ریاست جمهوری ابراز حمایت کرده است. در سال 2016 به ترامپ یا هیلاری کلینتون رأی نداد ، زیرا احساس کرد که هیچ یک از دو نامزد به اندازه کافی خوب نیستند.