Drake می گوید “بدون احترام” بعد از اینکه او کایلی جنر را “قطعه جانبی” در آهنگ نامشخص معرفی کرد گفت

Drake می گوید “بدون احترام” بعد از اینکه او کایلی جنر را “قطعه جانبی” در آهنگ نامشخص معرفی کرد گفت

جامعه

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107117/06/1071170645_0:154:3000:1842_1200x675_80_0_0_0e8e5f3c155a958789d1bbee33c8b6a5.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/socience/202005221079385118-no-disrespect-drake-says-after-he-brands-kylie-jenner-a-side-piece-in-unreleased-track/

پس از اواخر چهارشنبه شب به طور زنده در اینستاگرام ، برخی از موسیقی ناخوشایند وی با همکاری موسیقی دان آمریکایی Future ، دروک رپر ، کانادایی ، موج شوک را به رسانه های اجتماعی ارسال کرد. به نظر می رسد برخی از آهنگ های کشف شده بسیار بحث برانگیز بودند.

این احتمالا بهترین صبح برای دریک نبود که پس از آهنگ قدیمی او جوانترین میلیاردر جهان و عاشق شایسته کایللی جنر “قطعه جانبی” – اصطلاحی است که اغلب برای توصیف معشوقه استفاده می شود – در رسانه های اجتماعی دور هم جمع شد. این ستاره کانادایی عجله کرد که در اینستاگرام خود به رسوایی بپردازد ، جایی که با صراحت اظهار داشت که مسیر درز شده سه ساله است و اصلاً نباید منتشر می شد. دریک همچنین گفت آخرین کاری که او می خواست انجام دهد توهین به هر یک از دوستانش بود.

رپتر نوشت: “آخرین کاری که می خواهم انجام دهم این است که بیدار شوید که دوستانم احساس بی احترامی کنند ، بنابراین باید بگویم که برای شروع روز”.

این آهنگ که با همکاری رپر Future ساخته شده بود ، چهارشنبه شب رونمایی شد و اشاراتی نه تنها به کایلی جنر ، ستاره تلویزیونی ، بلکه به خواهرش کندال و الگوی جیجی حدید.

“بله ، من متنفرم جامعه / رئال شاکر ، کایلی جنرر که یک قطعه جانبی است / آره ، من 20 مادر *** را در” Kylies “گرفتم ، این رپرها اعلام کردند.

یک خط دیگر اضافه کرد: “بله ، من 20 کندال لعنتی کردم / بد باریک و جوانمردانه / بله ، من در” Gigis “20 درجه *** گرفتم.

کایلی جنر 22 ساله در مورد افشای این رپر اظهار نظری نکرد اما یک عکس سلفی کاملاً سفید در اینستاگرام خود منتشر کرد و آن را “عاشق یک فانتزی” عنوان کرد.

برای افزودن به بحث و گفتگو ، این دو شایعه شده بودند كه سال گذشته درگیر شدند ، پس از آنكه جنر در جشن تولد رپر در مدت كوتاهی پس از جدایی از دوست پسر روشن / خاموشش تراویس اسكات حضور یافت. در حالی که گفته می شود که مغول لوازم آرایشی به دنبال برقراری رابطه با پدر دخترش است ، ممکن است دریک مشغول ارسال عذرخواهی های بیشتر از همه افرادی باشد که ناخواسته با اشعار تیز وی توهین کرده است.