DNI Ratcliffe ادعا می کند ایران در تلاش است تا در انتخابات ایالات متحده دخالت کند

DNI Ratcliffe ادعا می کند ایران در تلاش است تا در انتخابات ایالات متحده دخالت کند

جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی ، روز چهارشنبه ایران را به داشتن پشت ایمیل هایی که برای ارعاب و فریب رای دهندگان آمریکایی انجام شده است ، متهم کرد.

الكساندر مرکوریسسردبیر مجله Duran به ما می پیوندد تا مقامات آمریکایی را متهم کنند که ایران را به هدف قرار دادن رای دهندگان آمریکایی با نامه های جعلی اما تهدیدآمیز متهم می کند. طبق مقاله ای در CNSNews ، این ایمیل ها خواستار رای دادن به گیرندگان به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده بودند ، “در غیر این صورت ما به دنبال شما خواهیم آمد.” میزبان ما برای تعیین اینکه آیا از روایت روس گیت برای ایجاد فضای بیگانه هراسی ، پارانویا و سردرگمی استفاده می شود ، با میهمان ارجمندمان گفت وگو می کند.

الكساندر مرکوریس مجدداً به ما ملحق می شود و با ادامه اخبار همچنان هانتر بایدن راجع به هارد دیسک سوالاتی را مطرح می کند. روزنامه واشنگتن اگزمینر روز چهارشنبه گزارش داد: “ادعاهایی که هانتر بایدن عکس های پورنوگرافی کودکان را در رایانه لپ تاپ خود ذخیره کرده است ، برای تحقیقات به FBI ارسال شده است.” همچنین ، تاکر کارلسون ، مجری فاکس نیوز ، روز سه شنبه استدلال کرد که قدرتمندترین مردم آمریکا نمی خواهند مردم در مورد هانتر ، پسر جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری صحبت کنند.

دنی هایپهونگ، نویسنده و همکار گزارش سیاه برنامه ، در مورد اظهارات لوئیس آرس ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده بولیوی صحبت می کند ، مقاله ای از خبرگزاری سه شنبه مهر. این رسانه به نقل از آرس گفت: “ما می خواهیم همه روابط را دوباره برقرار کنیم. این دولت بسیار ایدئولوژیک عمل کرده و مردم بولیوی را از دسترسی به داروهای کوبا ، داروی روسیه و پیشرفت در چین محروم کرده است. برای یک مسئله کاملاً ایدئولوژیک ، جمعیت به نوعی غیرضروری و مضر است. “

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “جنگ اعلان نشده آمریکا” ، برای بحث درمورد این واقعیت که به نظر می رسد ایالات متحده هم متحدان و هم دشمنان خود را تحریم می کند ، به ما پیوست. مقاله ای در روز دوشنبه در واشنگتن اگزایننر گفت: “علی رغم رد قاطع دو ماه پیش شورای امنیت سازمان ملل متحد از پیشنهاد آمریکا برای” عقب نشینی “کلیه تحریم ها علیه ایران ، مایک پمپئو وزیر امور خارجه اصرار دارد که … تحریم دوباره برگشته است ” در بیانیه ای ، پمپئو “تهدید به تلافی جویی برای هر كسی كه از آمریكا سرپیچی كند” ، خاطرنشان كرد:

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری کانزاس سیتی ، موضوع بیکاری را مطرح می کند ، زیرا “تعداد آمریکایی های اخراج شده ای که به دنبال مزایای بیکاری هستند هفته گذشته به 787000 نفر کاهش یافت ، این نشانه ای است که از دست دادن شغل همچنان در بالاترین سطح تاریخی است. آسوشیتدپرس روز پنجشنبه گزارش داد. این رقم از وزارت کار ایالات متحده در مقایسه با 842،000 هفته قبل کاهش یافته بود.

جیمز کریسردبیر و مالک مشترک Geopolitics Alert ، در مورد داستان اخیر حمل شده توسط وی و بن نورتون در The Grayzone صحبت می کند ، که می گوید: “اسناد فاش شده نشان می دهد که چگونه پیمانکاران دولت انگلیس زیرساخت های پیشرفته تبلیغاتی را برای تحریک حمایت در غرب ایجاد کرده اند. برای مخالفت سیاسی و مسلحانه سوریه. ” با توجه به داستان ، “پرونده های فاش شده نشان می دهد که چگونه برش های اطلاعاتی غربی مانند کمانچه رسانه ها را بازی می کردند ، و با دقت در تهیه گزارش رسانه های انگلیسی و عربی از جنگ علیه سوریه ، یک جریان مداوم از پوشش مخالفان را خنثی می کردند.”

اسکات ریترمینتپرس نیوز روز چهارشنبه گزارش داد ، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد سفر وزیر دفاع آمریكا اسپر به اتاق تحقیق بدنام شورای آتلانتیك ، سازمانی كه “توسط كسانی كه سازندگان اسلحه و رژیم های استبدادی تأمین مالی می كنند” به ما پیوست. ریتر در مورد بودجه اتاق فکر و تأثیر آن بر سیاست خارجی ایالات متحده صحبت می کند.

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، بررسی می کند که چگونه کشور لیبی برای مداخله ناتو در سال 2011 بسیار بدتر بوده است و او عواقب مداخله مستقیم اتحادیه اروپا را در آینده نزدیک پیش بینی می کند. وی همچنین یک سال پس از کناره گیری از قدرت سعد حریری را به عنوان نخست وزیر لبنان باز می گرداند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم