Dipartisan China Bashing ، Grift Every Voice و لینچینگ در جورجیا

Dipartisan China Bashing ، Grift Every Voice و لینچینگ در جورجیا

رئیس جمهور می گوید آمریکایی ها “جنگجویانی” هستند که می خواهند در مواجهه با ویروس به کار خود برگردند. ما می دانیم چه کسی خوراک توپ است.

دنی هایپونگ، فعال ، نویسنده و تحلیلگر سیاسی ، و مؤلف “استثنائی آمریکا و معصومیت آمریکایی: یک تاریخ مردم از اخبار جعلی از جنگ انقلابی تا جنگ با ترور” ، به میزبان مفیفت باب شلهوبر و جملار توماس گفت که خصومت فعلی با چین جای تعجب ندارد – از زمان تغییر مسیر دولت اوباما به سمت آسیا ، نیروهای نظامی ایالات متحده را به سمت اقیانوس آرام هدایت می کند. طبقه حاکم سالهاست که تلاش می کند چین را به یک درگیری گسترده تر تبدیل کند و چین را به عنوان یک بوژیمن برای هر بیمارستانی بنا می کند. اکنون چین هدف کاملی برای دولت ترامپ است زیرا دموکرات ها طعمه سینوفوبی را می گیرند و به GOP اجازه می دهند تا از سمت راست آنها را دور بزند. تاریخ با گفتگوهای دولت درباره چین مغایرت دارد. البته این مسئله توسط رسانه های شرکتی مشاهده خواهد شد یا نه بعید است.

کیمبرلین کارتر، یک استراتژیست سیاسی برای کارزارهای مترقی ، با محوریت عدالت اقتصادی ، اصلاح عدالت کیفری و عدالت اقلیمی ، به بحث درمورد قتل غم انگیز احمد آربری در جورجیا پیوست ، که او آن را یک خط مشی عمومی امروزی توصیف می کند. دونالد ترامپ هنگامی که گفته بود آمریکا مجدداً باید آزاد شود و “آزاد شود” ، به ابرظهره های سفیدپوست فراخواند ، اقدام به ارائه مجوز عمل کرد و همه جا را برای هوشیاران فراهم کرد. در همین حال ، برنامه “بلند کردن هر صدا” جو بایدن توهین است ، از نام آن تا محتوای آن. او می گوید ، و صحبت از محتوا ، بدیهی است که این طرح بدون هیچ زمزمه ای از طرف هرکسی در کارزار Sanders ابداع شده است. این سه نفر همچنین گفتند كه چقدر نگران كننده است كه نیویورك باید برای ادامه روند دموکراتیک ، و نقش DNC در آن معامله و دیگران شکایت شود.

میزبان همچنین به ریاکاری جو جو بایدن در مورد اوکراین و فساد آشکار درگیری وی در آنجا ، سیارکی که ندیدیم تا درست در بالای سر ما باشد و شرمساری CBS به دست Project Veritas دست زد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم