Cowabunga! بانوی ایتالیایی به دلیل نقض قوانین قفل کردن جریمه گفت که وی به پیاده روی لاک پشت خود جریمه شده است

Cowabunga! بانوی ایتالیایی به دلیل نقض قوانین قفل کردن جریمه گفت که وی به پیاده روی لاک پشت خود جریمه شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

داشتن سگ یک مسئولیت بزرگ است ، به غیر از پول خرج شده بر روی آنها ، مبل های خراب ، کفش و غیره ، شخص مجبور است آنها را برای یک پیاده روی باران یا باران درآورد. اما به نظر می رسد که در هنگام قفل شدن کورو ویروس ، داشتن یک سگ یک نعمت است ، زیرا یکی از معدود دلایلی است که برای ترک “سلول” شما مجاز است. آیا یک لاک پشت به عنوان یک سگ حساب می شود؟ “سی” ، یک خانم فکر کرد.

یک زن 60 ساله ایتالیایی به علت … پیاده روی لاک پشت خود در طول قرنطینه بازداشت شد. پلیس اعلام كرد كه بیرون كشیدن خزندگان برای پیاده روی دلیل موجهی برای بیرون آمدن نبوده و 400 یورو را به خانم جریمه كرده است. طبق مقررات ایتالیا ، به مردم اجازه داده می شود که در هنگام خاموش کردن خانه خود را تنها برای خرید مواد غذایی و داروها ترک کنند ، به پزشک مراجعه کنند یا سگ خود را قدم بزنند. سخنگوی پلیس در رم گفت كه لاك پشت “به اندازه ی پیتزا” بود و یك لاش نمی پوشید.

با وجود این واقعیت که ایتالیا رتبه دوم مرگ و میر ناشی از کروناویروس را دارد ، بیش از 21000 ایتالیایی همچنان به نقض قوانین قرنطینه ادامه می دهند. بیش از 16000 نفر در عید پاک دوشنبه ، یک تعطیلات ملی در کشور ، در پی 13،000 جریمه روز یکشنبه جریمه شدند.

ایتالیایی ها در خواست خود برای ترک خانه های خود تنها نیستند. در سراسر جهان ، دیده می شود که برای ترک خانه اسباب بازی های مخمل خواب دار یا سگ های اجاره ای را از همسایگان خود اجاره می کنند ، در حالی که برخی از آنها برای فرار از دستگیری پلیس لباس های زباله پوشیده اند.


پاسخی بگذارید