Covid-19 پس از درگیری دولت فدرال ، به آمریکای روستایی گسترش می یابد

Covid-19 پس از درگیری دولت فدرال ، به آمریکای روستایی گسترش می یابد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با دکتر تارا اسمیت ، اپیدمیولوژیک و استاد کالج بهداشت عمومی دانشگاه ایالتی کنت ، جایی که وی در زمینه عفونت های زونا و اپیدمیولوژی مولکولی عضو است ، پیوستند.

بنابراین بسیاری از رسانه ها بر روی همه گیر شدن کرونویروس در کانون های شهری کشور متمرکز شده اند. خبرهای زیادی درباره شیوع بیماری در نیویورک ، فیلادلفیا ، آتلانتا و جاهای دیگر می شنویم. اما چیزهای زیادی راجع به وقایع در مناطق روستایی آمریکا نمی شنویم. چگونه همه گیر در مناطق روستایی در سطح کشور ضربه می زند؟

پرزیدنت ترامپ و مایک پومپئو ، وزیر امور خارجه آمریکا در روزهای اخیر ، اطلاعات دروغین را تکرار کردند مبنی بر اینکه این کورو ویروس در یک آزمایشگاه چینی در ووهان ایجاد شده است. این دو بار بارها گفته اند که “شواهد عظیم” و “شواهد قابل توجهی” دارند که این مورد است. اما اظهارات درست نیست. پومپئو ، روز گذشته در مصاحبه ای با Breitbart ، عقب نشینی کرد و گفت که نمی داند این ویروس از کجا منشا گرفته است. اما ترامپ دو برابر شده است و به دروغ می گوید آمریکا به عنوان بخشی از کمک 5 ساله به آزمایشگاه 7.5 میلیون داده بود و او “این کار را تمام کرد”. KJ Noh، یک فعال صلح و محقق درباره ژئوپلیتیک آسیا ، و همکار مکرر Counterpunch و Dissident Voice ، برایان می پیوندد.

هفته گذشته ، سناتور ریچارد بور ، جمهوریخواه کارولینای شمالی ، از سمت خود به عنوان رئیس کمیته اطلاعات سنا کنار رفت ، زیرا وی توسط FBI برای تجارت خودی تحت تحقیق قرار گرفت. دیروز ، میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنای آمریکا ، مارکو روبیو ، نماینده جمهوریخواه در فلوریدا را به عنوان رئیس موقت آن کمیته منصوب کرد. روبیو ، نامزد سابق ریاست جمهوری ، یک شاهین مشهور محافظه کار و جنگ است که از استفاده از نیروی نظامی آمریکا در سراسر جهان ، از جمله علیه کوبا ، ونزوئلا ، ایران و سایر کشورها طرفداری کرده است. جان با او صحبت می کند بن نورتون، یک روزنامه نگار با The Grayzone و میزبان پادکست Modb Rebels.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به برایان و جان بپیوندید.

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، برایان به نمایش بپیوندید.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم