COVID-19 هرج و مرج باعث تقویت مقاومت مستقل در برابر ترامپ می شود

COVID-19 هرج و مرج باعث تقویت مقاومت مستقل در برابر ترامپ می شود

ترامپ بحران COVID را به عنوان یک فرصت چرخاند. پلیس شیلی پس از رانندگی نوجوان از پل متهم شد. گزارش ضد اعتماد شرکت های Big Tech را چشم دوخته است

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، مجری ها شان بلكمون و ژاكی لقمان به همراه روزنامه نگار و تهیه كننده By Any Means N hewce ویات رید برای بحث در مورد آخرین مورد بهبودی سریع ویروس کرونا در رئیس جمهور آمریكا ، شایعات مداوم مبنی بر اینكه تشخیص ویروس کرونا برای ترامپ نشان داده شده است ، و چگونگی تمایل و حسن نیت دموکراتیک در برابر مقاومت لیبرال در برابر ترامپ را نشان می دهد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند پاتریشیو زمورانو، تحلیلگر سیاسی و مدیر مشترک شورای امور نیم کره (COHA) ، برای بحث در مورد نتایج فیلم ویروسی که ظاهرا نشان می دهد پلیس شیلی یک نوجوان را از روی پل هل می دهد ، سیاست ها و مالیات های “بازگشتی” توسط دولت نئولیبرال شیلی همچنان ادامه دارد به جنبش های مقاومت در آنجا و نقش دولت ایالات متحده در تداوم نقض حقوق بشر مجازات شده توسط ایالت در شیلی فراتر از این.

در بخش سوم ، شان و ژاکی توسط یک فن پیوستند کریس گارافا برای بحث در مورد معرفی قانون EARN-IT در مجلس نمایندگان ایالات متحده ، نامه کن باک نماینده مجلس جمهوری خواه در توصیف گزارش ضد انحصاری مجلس نمایندگان ایالات متحده به عنوان “فراخوانی محجبه برای از بین بردن” شرکت های Big Tech ، و چرا اعلام كرد كه AT&T “كشتن DSL” بدان معناست كه فاصله در دسترسي به اينترنت پرسرعت فقط بدتر خواهد شد.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند کامائو فرانکلین، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره سازندگان جنبش جامعه در آتلانتا و میزبان پادکست Renegade Culture ، برای بحث در مورد نگرش خطرناک ترامپ نسبت به ویروس کرونا و بهداشت عمومی ایالات متحده ، نیاز به سازماندهی خارج از سیستم دو حزب برای دستیابی به کار معنادار آزادسازی طبقاتی ، و اخبار ترامپ به جمهوری خواهان دستور داده است كه مذاكرات را در مورد بسته محرك ویروس كرونا متوقف كنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم